Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

ANKARADAN 125 YADA 150 LİK ARANIYOR

ankaradan 125 yada 150 boyda cama cam akvaryum arıyorum 200ytl yi aşmayanlar mail atsınlar lütfen. [email protected]

img

gold1978

17 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar hepimiz lütfen gercekçi olalım ben kızılay pet center da peşin ödeme şartı ile 450 ytl ye nakliye vs dahil 1.50 lik mobilyalı buldum.bunu dikate alarak 2. el ürün satanların gerçekçi ve makul fiyat önermelerini rica ediyorum.cep telefonu da alınca bir dakika bile kullansanız 2. el sayılır ve fiyatı ona göre düşer. [email protected]

img

gold1978

ÖZEL MESAJ

Dostum bence 1.50 lik mobilyalıyı gerçekten 450 ye veriyorlarsa,akvaryum da kaliteliyse (cam kalınlığı uygunsa v.b.)hiç kaçırma derim. Kullanılmış o fiyata bulman zor olur. Genelde çok eskiler satılıyor.Yer darlığından dolayı bir yerlerde bekletilmiş v.b. Sililonlar da eskiyip yeniden sızdırma ihtimali oluşturuyor.Sen suyunu doldurursun, 1.50 lik 500LT ye yakın su alır,su sızmaya başlar.Yani o hacimlerde riski büyük. İyi durumda 2. el bulamaz mısın,tabii ki bulabilirsin ama onların da o fiyatlara verebileceğini sanmıyorum. Taymur akvaryumdan sıfır 1.50 lik mobilyasız 300ytl ye alabilirsin. Karar senin.

img

mfe

21 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili mfe arkadaşım ben fark ettiysen cama cam akvaryum için fiyat verdim,ikinci konuda bahsettiğim mobilyalı olayında ise hiç teklif vs fiyatı yazmadım.mobilyalı olunca fiyatım tabiki 200 ytl degil benim orda tek anlatmak isediğim 400-450 civarı sıfırı varken bazı satıcıların 2. el mobilyalı akvaryuma istedikleri fiyatlarla ile ilgilidir.şunu kabullenmek lazım akvaryumu aldığın fiyattan satamazsın. gerçekçilik ve dürüstlük lütfen. saygılarımla.

img

gold1978

ÖZEL MESAJ