Forum Mesajları

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

doberman kulak kesimi

merhabalar.1 aylik dobermanm var ve kulak kesimi yaptıracagm.veterinerle konustum.. en saglıklı kesim şekli nasıl olmalıdır ? veterinerinde cok fazla bilgisi yok bu konuda.. şeklini tarif ederseniz sevinirim ..

merhaba hala forma üyemisiniz bursadayim ve bi vererine ihtiyacim var

kingdiablo yazdı :

Merhaba ;

hangi şehirdesin bilmiyorum Bursa da olsan yardımcı olurdum.

sakın tecrübesiz birilerine yaptırma !

ucuz vs aman o da ne biz keseriz diyene güvenme !

3-3.5 aylık olana kadar elletme !

kesimi mümkünse yarasa kesim yaptır kısa olmasın eğer sağlıklı ise kendisi torparlar

değilse sargıda kalması şart 1 ay kadar

eğer bunları kale almazsan çok pişman olursun

dikkatli ol ama acele etme kesim sonrası pişmanlık telafi olmuyor malasef

hoşçakal

Guest31805 / 1/26/16 8:54:08 PM

Merhaba iyi akşamlar

Asyateke / 10/7/18 8:16:37 PM

merhaba 8 aylık dobermanım var kulak kuyruk kesimi yapılacak bursada bana yardımcı olurmusunuz?

kingdiablo yazdı :

Merhaba ;

hangi şehirdesin bilmiyorum Bursa da olsan yardımcı olurdum.

sakın tecrübesiz birilerine yaptırma !

ucuz vs aman o da ne biz keseriz diyene güvenme !

3-3.5 aylık olana kadar elletme !

kesimi mümkünse yarasa kesim yaptır kısa olmasın eğer sağlıklı ise kendisi torparlar

değilse sargıda kalması şart 1 ay kadar

eğer bunları kale almazsan çok pişman olursun

dikkatli ol ama acele etme kesim sonrası pişmanlık telafi olmuyor malasef

hoşçakal

mstfaaslan / 4/6/16 2:41:59 PM

Merhaba

Asyateke / 10/8/18 8:54:50 AM

Ben bursadayim kulak kesim yaptiracagim biri lazim

Guest24952 / 6/18/16 5:16:33 PM

sende bilen bir veterinere götür kardeş amma yaptın ha tarifle kesim yapıldığı nerde görülmüş mundar etme hayvanı. işin ehline kestir.

garion / 11/24/06 9:08:03 PM

<p>&nbsp;<font face="Tahoma">Merhaba ;</font></p> <p><font color="#333300" size="1">hangi şehirdesin bilmiyorum Bursa da olsan yardımcı olurdum.</font></p> <p><font color="#ff6600" size="1">sakın tecr&uuml;besiz birilerine yaptırma</font> !</p> <p><font color="#ff0000" size="1">ucuz vs aman o da ne biz keseriz diyene g&uuml;venme !</font></p> <p><font color="#993300" size="1">3-3.5 aylık olana kadar elletme !</font></p> <p><font color="#99cc00" size="2">kesimi m&uuml;mk&uuml;nse yarasa kesim yaptır kısa olmasın eğer sağlıklı ise kendisi torparlar</font> </p> <p><font color="#99cc00" size="2">değilse sargıda kalması şart 1 ay kadar </font></p> <p><font color="#993366" size="3">eğer bunları kale almazsan &ccedil;ok pişman olursun</font></p> <p><font color="#993366" size="3">dikkatli ol ama acele etme kesim sonrası pişmanlık telafi olmuyor malasef </font></p> <p><font color="#993366" size="3">hoş&ccedil;akal</font></p> <p>&nbsp;</p>

kingdiablo / 11/27/06 2:58:05 AM

Arkadaşlar hayvanlar üzerinde estetik ameliyat yapmak uluslararası hayvan haklarına göre yasak. İnanmıyosanız link gönderebilirim. bunu yapmak isteyen veterinere diycek söz bulamıorm. Ayrıca siz köpeğiniz size güzel görünücek diye nie böyle bişi yaptırıyosunuz ki hayvana eziyetten başka bişey diil. Ama tıbbi bi sorunu var onun için gerekli diyosan o zmn daha iyi bi veterinere sor.

karadul / 11/29/06 9:29:53 AM

Arkadaş doğru söylemiş işi bilen birine götür sonra zavallı çok acı ceker :D:D:DD:

ferhat_deniz / 12/15/06 8:29:49 PM