Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

satılık orjinal ingiliz yavrusu

arkadaslar artık piyasada o kadar kuşçu var ki ben bile kuşumu satarken ne demem gerektigini şaşırıyorum.bu kuş orjinal ingiliz yavrusudur.ama piyasada bundan kötülerini jumbo diye satıyorlar.herkesi bu konuda dikkatli olmaya çalışıyorum lütfen bu işten anlayan arkadaşların da satılan kuşlar hakkında incitici olmadan yönlendirici yorum yapmalarını istiyorum. lütfen herkesi sag duyulu olmaya çagırıyorum bu işe yeni başlayan arkadaşları sogutmayalım. bu kadar öneri yeterli şimdilik. bu kuş orjinal İNGİLİZ yavrusu.jumbo degil. farkını bilelim. fiyatı 60 ytl.tel 05444862550. tabi ki danmes1000 güvencesiyle. [email protected]

img

danmes1000

21 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

danmes1000

ÖZEL MESAJ

selamlar evet danmes sana katılıyorum piyasada o kadar jumbocu varki bende şaşırıyorum gecen hafta bi jumbocuya gittim eş satıyormuş kuş kırma ingiliz ve kuşların ayaklarına kendi yaptı bilezikleri takmış orjinal yurtdışından jumbo diye bana satmak istedi artık sen uyardın ve jumbo almak isteyen vatandaşlar jumbonun özelliklerini öğrensin öyle alsınlar (yani her büyük muhabbetkuşu jumbo değildir ) !!!!!!

img

eniste

19 yıl 8 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım senin yerin nerde? Kardeşime d.günü hediyesi olarak bu kuşu alabilirim ;) Bende 3 çift ingiliz kırması iri cins mevcut fakat şu anda elimde yavru yok. Kuşları dinlendiriyorum. O yüzden bu yavru erkek benim için ideal [email protected] Bu arada ben Istanbul-Beşiktaştayım

img

wahshi

18 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar kuş satılmıştır. göstermiş oldugunuz igiye teşekkürler. [email protected]

img

danmes1000

ÖZEL MESAJ

merhaba danmes1000. siz üreticimisin yoksa bulgardan getirtme kuşlarmı.Ankarada bir kaç arkadaşlarım jumbo üretici yok denecek kadar az diyorlar yerli cinsler varmış. sizde gayet iyi cinsler (jumbo ve ingiliz) mevcut. yalnız siz üretici iseniz üretimhanenizin resimleri ekleyebilirmisiniz.

img

mumit

18 yıl 10 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

danmes1000

ÖZEL MESAJ

selam mesut su kafesleri bi temizle ya benim icin allah emanet ol kendine iyi bak :)))

img

eniste

19 yıl 8 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ