Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Mesajım Özellikle Bayanlara - Konu Kedi Kitabı :-)

Selam :-) Yuvamız içerisinde 3 İran kedisi ve bir 0 İsveç Terrier`im var, amma velakin, bunlarla birlikte, arka bahçemde tüm bakımlarını üstlendiğim 30`dan fazla kediciklerim de işin cabası! Hepsini çoooook seviyorum. Ve tüm dört ayaklı aile fertlerime, optimum bakımı sağlayabilmek umuduyla, doğal olarak, rehber edinebileceğimi düsündüğüm kaynaklara başvurdum. Bunlar kitaplardı. Ve maalesef hemen hepsi --- en hafif deyimiyle -- son derece yetersiz çıktı. Gerek kötü çeviriler --- ama belki de daha önemlisi ---- hayatında hiç kedi beslememiş kimselerin istismari... Var mısınız? Gelin birlikte bişi üretmeye ad ım atalım. lara larailayda"

ben varım derim size.bende çoçukluğumdan beri kedilerle büyüdüm.bir arada köpek besledim.üç kedimin doğumunda başındaydım.onlarla büyüdüm anlıyacağız .fakat bu bana yetmedi.bende sizin gibi dünyanın parasına satılan kitaplardan aldım.ama dediğiniz gibi oldu.YETERSİZ.şimdi kızımı daha mutlu etmek için hala kaynaklar arıyorum.her doktora götürmem de veterinerden bişeyler öğrenmeye çalışıyorum .ama o bile yetersiz geliyor. bu sebeple gecelerimi kızım uyurken internette kedileri araştırıyorum.kısacası ben varım

img

amorphos

18 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende çoçukluğumdan beri hayvan besleyerek büyüdüm.kedilerimin doğumlarını saniye saniye izledim.fakat yinede kendimi geliştirmek için piyasadaki kitaplardan aldım.fakat o kadar basit yazılmışki hepsi.size tabamiyle katılıyorum.para için yapılmış şeyler olduğu hemen anlaşılıyor.ismim dillek.kısacası ben varım diyorum

img

amorphos

18 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ