Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

Köpek Balığı arıyorum.(Challenger)

Köpek balıgı beslemek istiyorum. biraz arastırdım sanırım challenger kopek balıkları evde beslemek için uygunmus. yardımcı olabilcek arkdaslar ozel mesaj atabilir. Fiyata gore birden fazla almayı dusunuyorum.

img

challenger9

17 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi çalışmalar ardaşım.. bende 4 adet yetişkin 30-38 cm. civarı köpek balığı var challenger. Tayinim çıktığı için satıyorum ilgilenirsen resimlerini gönderebilirim size tanesine 75,00 ytl istiyorum. gayet sağlıklı ve vahşiler.. Balıklarım garantilidir. bir hafta içerisinde değiştirmek istersen değiştirebilirsin.

arkadaşım elimde 5 adet 30cm boyunda besili sağlıklı chellenger köpek balığım var! evimde birden fazla akvaryumum olduğu icin uğraşması zor oluyor ve teke indirmek istiyorum. büyük camlıcada oturuyorum ilgilenirsen [email protected] adresinden bana ulaşabilirsin. resim ve videolarınıda yollayabilirim!

img

niglib

17 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 ADET CAHALLENGERİM VAR 150*60*50 BOYUTUNDA AKVARYUMDA YAŞIYORLAR 2 SENEDİR BENİMLELER PRİNHALARIMLA BİRLİKTE YAŞIYORLARDI PRİNHALARIMI SATTIM ŞİMDİ SIRA ONLARDA ALMAK İSTEYEN OLURSA İZMİRDEYİM HER KOŞULDA YERİNE ULAŞTIRIRIM İLGİLENENLER MSN ADRESİM [email protected] 5376910708 7/24

img

ersinata

17 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb 4 tane 20-25 cm boylarında challengerım var eger istersen 0533 746 50 48 istersen bu numaradan görüşelim...

img

haik0

16 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

16 cm pengasusum var ankaradayım 15 YTL den verebilirim ilgilenirsen 05336378971

img

hepsimievcil

16 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ