Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

gönüllü köpek vermek isteyenler

Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

giselece

17 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim pincher cinsi bir kızım var yurt dıına çıkacagımdan ona iyi bakıcak anne arıyorum [email protected]

img

esra24

17 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim ingiliz terrier 5.5aylık siyah dişi köpeğim var.aşıları tam.ilgilenirsen 05437986428.safkan.

img

berna555

17 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM 1 YAŞINDA GOLDENIMIZ VAR SADECE SONA ÇOK İYİ BAKACAK AİLE ARIYORUZ İLGİLENİRSENİZ [email protected] ULAŞABİLİRSİNİZ.

img

sevill

17 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın Sevilll bende köpeğinizi sahiplenmek istiyorum Ancak verdiğiniz adres sürekli kapalı.Telefon numarası verirseniz oradan ulaşablirim.veye [email protected] mesaj atabilirsiniz Saygılarımla

img

norax

17 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

havanese cinsi yavru arıyorum bir bebek gibi bakacağımdan şüpheniz olmasın yanlız acil hemen haber verirseniz sevinirim!lütfen...

slm ızmırden yazıorum sıze eger hala kopek bulmadıysanız elımde has 2 aylık goldenlar war bunlardan bırıne sahıp olabılırsınız. Eger dusunursenız [email protected] adresınden bana ulasabılırsıniz. Fıatlarım makuldur.

img

zyeliz

17 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya lutfen köpek ıstıorum gercekten cok sevıorum köpeklerı adana`a yasıorum ılgılenenler [email protected]

img

sheker_

17 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben de evde bakabileceğim bir köpek arıyorum. yavru olursa alışması açısından daha iyi olur. teşekkürler

bende bahçede bakabileceğim bir köpek arıyorum.. çok iyi bakılacağından emin olabilirsiniz.. ben köpeklerin para karşılığı satılmasına karşıyım... ilgilenirseniz [email protected] (golden, german shepard, husky, rottweiller)... veya bakamadığınız köpekler..