Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

çiklet üretimi

merhaba arkadaşlar çiklet üretmeyi düşünüyorum hanki türleri üretirsem satışı kolay olur bu konuda beni bilgilendiriseniz sevinirim

img

başaran

17 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

senın nasıl tur beslemek ıstedıgıne baglı bence her turu satabılırsın kolaylıkla hele ankara veya ıstanbulda ısen ben antalyada oturuyorum burda bıraz zor oluyor ama tanganyıka guruplarına daha cok rağbet var. sen bı araştır hangı tur beslemek ıstersen sen kendın sec. BALIKLI GUNLER

img

ciklet_antalya

17 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence sari prensesler ideal ve cok zevkli oluyo yanliz eger karar verirsen disilerini biraz fazla tut

img

blue_darknes

17 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasim bende evimde ciklet besliyorum. ve en buyuk sikintimizlardan bir tanesi hep ayni baliklari var yani yunus ahli asahi zebra prenses vs.... ama bunun yani sira midye isdiridye de satmalisin bir de son bir tavsiyem farkli bir cins balik satarsan ucuza satarsin bence evim buyukcekmecede senin yerin nerde

img

venus_evren

17 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim akadaşım ben izmirdeyim burdada tanganyıka`ya oldukça rağbet var ama üretilmeleri biraz zor kibi yeni yılda herkeze bol balıklı günler

img

başaran

ÖZEL MESAJ

ben izmirdeyim arkadaşlar normalde internet cafe çalıştırıyorum ama bu işin tatdı kaçtı internet cafe çalıştırmadan önçe canlı doğran üretimi yapıyordum küçük çapta ama şimdi çiklet üretmeyi düşünüyorum kesinlikle farklı türler iyi bir tesis kurmayı düşünüyorum bir miktar sermayeyi gözden çıkardım düşünçelerinizi yazarsanız sevinirim arkadaşlar şimdiden herkeze teşekkurler

img

başaran

ÖZEL MESAJ

valla kendi kendilerini becersinler diyosan zebra al durduramazsin hatta cosuyolar yani ama ugrasirim gusel olsun diyosan tropheus falan dene prensesde gusel

img

linkinpark

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ