Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yavru Kedi arıyorum

Anne sütünden kesilmiş yavru kedi arıyorum.Tekir cinsi olursa sevinirim.İzmir Bornova da oturmaktayım.Saygılar

img

devrim_izmir

17 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ekle beni bnde her cins tekir sarman iran siyam vs vs kedi [email protected]

Benimde kedim var ve vericem ücretsiz.Tekir erkek 6 aylık tertemiz [email protected]

img

leventg

17 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende kedime acil ev arıyprum.işlerim dolayısıyla artık ilgilenemiyorum.ararsan konuşuruz.Arif 0544 570 1926

img

arcey06

17 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavru bir kediyi sokaklardan kurtardım ve yuva arıyorum. 3 tane köpeğim olduğu için bakmam mümkün değil. siyah beyaz erkek 2 aylık parazit önlemleri alındı çok sağlıklı ve oyuncu. insan canlısı ayrıca köpeklerle bile iyi anlaşıyor. istanbuldayım ama izmire sık sık geliyorum getirebilir. ilgilenirseniz mail adresim [email protected] isterseniz resim gönderebilirim.

img

ckayahan

17 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bende bir yavru kedi var ama daha çok küçük köpeğim olduğu için bakamıyorum 2 haftalık sıcak bir yuva arıyor

img

charm0303

17 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 3 tane yavru var kedim doğum yaptı yakaşık 2 aylık tekirler onlara acil ev bulmam lazım.tuvalet alışkanlıkları var ve çok tatlılar.

img

tobin

17 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben 3 gün evvel sokakda bulduğum annesiz kedime yuva arıyorum.Annesi ölmüş veya terketmiş hala sütle beslemekteyiz sarı tekir gözleri mavi bir erkek kedi çok insancıl ve sevgiye muhtaç.Benim işlerimin yoğunluğundan ve ailemin istememesinden dolayı ona yuva arıyorumçİzmir Karşıyakda oturuyorum.msnim [email protected] eğer ilgilenirseniz camdan izletebilirim.Mailinizi bekleyecem

img

kskpinar

17 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 aylık sütten kesilmiş 3 tane tekir kedi var isterseniz bir tanesini gönderebilirim.

img

zhall

17 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, hala arıyor musunuz yavru tekir? ben istanbuldayım ama bornavaya geleceğim, getirebilirim. henüz 1 aylık ve acilen yuva bulmam lazım, bi süredir evde bakıyorum,çok iyi şuanda eğitimli de. resimlerinin de koyacağım bugün foruma. olumlu ya da olumsuz cevap bekliyorum. mail adresimden de ulaşabilirsiniz. [email protected]

img

pistmmm

16 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ