Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

yaa arkadaşlar şu msjımı bi okuyun!!!!!!!

arkadaşlar ben köpek hstası biriyim ama daha adam gibi sahip olamadım ve gerçekten bi köpeğe sahip olmayı çok istiorum.bu yüzden aileme yawru bvir köpeği daha kolay kabullendirebilirim gibime gelio.bu yüzden 1 1,5 aylık cins bir köpek arıorum golden terrier rot olabilir şartları bi şekilde konuşurus en azından bana fikir vermenis açısından msjlarınızı bekliorum...ama fazla ücret istemeyin lütfen bide marmara bölgsinden olursa satacak arkadaşlar ii olur ben kırklarelideyim çünkü....

sanem kardeş golden reteyver al hem evi pisletmiyo hem çok ama çok tatlılar ailen bu köpeği kabul eder marmara bölgesinde bi kaç yerde ucuz golden reteyver var ama bu köpekleri her gün gezdir köpeklerine iyi bak

goldenlar evi pisletmiyor diye bişey yok,her köpek gibi eğitilmeleri gerekiyor.fakat goldenlar çok zeki oldukları için eğitim çabucak öğreniyorlar.ben size bi barınağa uğramanızı tavsiye ederim.oradan küçük,şirin,size yakın gelen bir köpek alabilirsiniz.barınaktan cins köpek de kırma köpek de bulabilirsiniz.hem kırma köpekler daha dayanıklı oluyorlar tavsiye ediyorum....

img

şilacık

19 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanem hanım,köpek hastası birisi olarak 1-1.5 aylık köpeklerin annelerinden ayrılmayacağını da bilmeniz gerekir. düşünceniz de yanlış. evde her yere tuvaletini yapan, size her hafta aşı için 30 ytlye malolan bir köpeği; inanın daha az ister aileniz. onun yerine, barınaklardan, tuvalet sorunu olmayan, size de ilk 2 ay boyunca olacağı aşılar için yük olmayacak bir köpek bulabilirsiniz.

img

cgdm

17 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.45günden önce enik annesinden ayrılmamalı.çünkü ilerde oluşacak hastalıklara karşı direci sağlaycak olan maddeleri bu süre içinde almaya devam eder.aşılara gelince 6haftalıkken parazit,bundan 3 hafta sonra 1.karma, bundan 3hafta sonra 2.karma,bundan 3 hafta sonra kuduz aşısını olması gerekir.kuduz ve karma aşıları heryıl yılda bir;parazit ilacını yada iğnesini her 3 ayda bir olmalıdır.aşıların her birine ortalama 20ytl vereceksiniz.bu fiyat değişebiliyor da

img

derosh

17 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cgdm sana katılıyorum birkere ayda 30 ytl ye kurtulsan iyi bazen aşıyor valla ilk aylarda hele çok para gidiyor bence ailenizle bu konularıda konuşun ve hemen söyliyim bütün köpekler öğrenene kadar eve tuvaletini yapar golden yapmaz diye birşey yok oda yapar hemde salaonun tam ortasına gözünüze baka baka :)

img

badembal

17 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanemcim bence barınaktan al. onlar hergun orda biri gelsin onları alsın diye bekliyor .

img

filda

17 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Golden Retriever furyası almış başını gidiyor. O yüzden yavruları da çok pahalıya gidiyor. Onun yerine bir köpek barınağına gidip ordan bir köpek alsan hem bedavaya alırsın hemde vicdani bir haz duyarsın. Madem köpek seviyorsun ırkı farketmez heralde... Ayrıca köpek barınaklarında safkan ırklarda olabiliyor.

img

shadow433

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanem_1903 arkadaşım sana yardımcı olmak isterim. bak eğer apartmanda yaşıyosan mutlaka french bulldog al tam ideal bir apartman köpeğii.bahçeli bi evde yaşıyosan ya hucky yada rottwailler al.

img

carmen23

17 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence terier al. bende var eve hiiiç pislemedi çunku yazlıkta bulduk daha dogrusu kendı bızı sectı. bahcelı evde 3 ay baktım sonra dogru istanbul:))) super zeki ve duygusal kopekler pişman olmazsın bakımı oyunculuğu zekası apartman hayatı ıcın uygun. tabı wc egıtımını kım verdı bılmıyorum ama 12 saat cıkmadan evde durabılıyor ben bıle bazen şaşıyorum nasıl halıya koymadı dıye :))