Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Timsah Beslemek

Mesaj Ekle

bilenler okusun

ben bir akvaryum alcam içinde yılan balığı beslicem ve yanında balık beslemek istiyorum ne besleyebilirim veya ne besleyim.

img

alem_buysa_kral_gokberk

18 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yılan balıgının yanında başka bişey besleyemezsin.Biz burada balığa gidiyoruz balıkta bazen karsılasıyoruz alabalıga bile saldırıyor düşün akvaryum balıklarına ne yapar

img

alanya

18 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alanya doğru söylüyor

img

pirsultanabdal

18 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam yılan balığı ile balıklar aynı akvaryumda beslenmez!ikisinden biri birbirini yer

img

deepfıshıng48

18 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim akvaryumumda çiklitlerle beraber yaşayan tatlı suya adapte olmuş 25cm boyunda bir mırmır var.Sende mırmırla diğer balıkları besleyebilirsin suyun içinde yılan balığı gibi kıvrılarak süzülüyor

img

deepfıshıng48

18 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadasım Kuhli Besliceksin Sanırım.Sen Akvaryumun Zeminini Bol Mercanla Doldur Ve Kuhli Icin Magra Gibi Taslar Diz Ve Yanina Istedigin Baligi At.Tekrar Soyluyorum Istedigin Balıgı At.Eger Istersen 7/24 Akvaryum Cam''den Sana Gosteririm.Benim Akvaryumda 8 Cinsden Fazla Balık Var Ve Yanlarında Yılan Balıgı(Kuhli) Var.

img

phoenıx

19 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sen ilk evela yılanın ne tür olduğunu bi belirt ondan sonra belli olur o iş kuhli ise ne atarsan at ama dikkat et balıkların kuhlileri götürmesin :)

img

gokdemirtas

18 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ