Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Yardim edinnn.... Lütfenn

Dün 2 aylık yavru tekir aldım beşiktaş çevre ve sokak hayvanları derneğinden, fakat sureklı mutfaga girmek istiyo kapıyı açmayınca sureklı mıyavlıyo ne yapmam gerek mutfakta yemek anlamında dikkatini çekecek en ufak birşey yok ne yapmalıyım yardım edin :(

img

evanturkey

18 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

o büyük bir ihtimalle zaten içeriden yemek kokusu geldigi icin degil merakından girmek istiyordur :) bende kedimi ilk aldıgım zaman mutfak dolabının altından alamıyordum sora merakı gecince bıraktı. bence sizin konturolunuzde bir kez iceriye girip gezmesine izin verin...

img

sakiz_1

17 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bişi sorucam mutfağa gırmesınde ne sakınca var kı?

img

pamukkprenses

17 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kediniz hayırlı olsun,sizin yaşadığınız sorunu bz de yaşamıştık.kedim il geldiğinde mutfağın kapısının önünden ayrılmıyordu.fakat bn o ağlamaya başladığı zaman bi süre hç ilgilenmedim daha sonra onu oyalayacak bişeyler verdim bz mutfaktayken (oyuncak fln)zamanla alışmaya başladı.arada bi gelip miyavlıyıp gidio ama bu yöntemi tavsiye ederim

img

şilacık

19 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilginize teşekkürler arkadaşlar ... sanırım ilk günün stresinden dolayı mutfağa kafayı takmış durumdaydı :) ve ilk geldıgı gun 2 arkadas da mısafırdı tabı bızım bulundugumuz oda ıyıce ıtıcı gelmıs olmalı kı ona ıcerlere gıdıp duruyodu.. Şimdi mutfak kapısı acık giriyo ama butun vaktını orda gecırmıyor, benım tek sıkıntım oydu gırıyo ve cıkmıyodu girecek bi yer buluyodu mutlaka.. ama şimdi aramız cok ıyı sürekli peşimde :D resimlerini çektim en kısa zamanda siteye ekleyeceğim...

img

evanturkey

18 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ