Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

kendimi hiçbir zaman affetmiycem :(

mrb benim 4 aydan beri baktığım çoktatlı bir kedim var. bugün sırf boynumu tırmaladı diye ona vurdum ama biraz sert oldu sanırım ve burnu kanadı çok korktum saatlerdir başındayım ve bana küstü belli ediyor. Birşey olmasından çok korkuyorum umarım ona birşey olmaz. Kendime lanetler yağdırıyorum ama nafile artık hata birkere yapıldı. Siz siz olun sakın onlara kötü davranmayın. Ve umarım canım Taddy`im beni affeder :( ondan ve tüm hayvanseverlerden özür diliyorum... :(

img

doktor_e

18 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

geçmiş olsun,bir anlık sinirle çok kötü bişey yapmışsınız.kediler asla dayağı kaldıramazlar.burnunun kanaması devam ediyorsa bi veteriner hekime başvurmanız gerekecek ama azıcık kanayıp durduysa şimdi kendinizi affettirme zamanı.bi süre size uzak duracaktır ama siz onunla konuşun(emin olun sizi anlayacaktır)pek fazla sıkmamaya çalışın.bi zaman sonra size kendisini sevdirmeye gelecektir....

img

şilacık

19 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

biraz önce baktım kanama bayaa azalmış ama eskisi gibi değiliz :( ona şimdi oyuncak ve en sevdiği mamadan almaya gidiyorum. umarım bitanem beni affeder... şilacık ilgine teşekkür ederim... keşke ellerim kırılsaydıda ona vurmasaydım.

img

doktor_e

18 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rica ederim,kendini de bu kadar suçlama kedin senin gösterdiğin ilgiyi ve sevgiyi görünce biraz şımarıp sani affedecektir=)=)

img

şilacık

19 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kedin şimdi nassıl peki?? Seni çok iyi anlıyorum.Küçükken bi sokak kedisi beslerdim.Bi gün getirdiğim balığa hızlıca daldı diye ona sert çıkmıştım.Sonra da bizim mahalleyi terketti. Gerçekten çok onurlu hayvanlar

merhaba doktor_e gerçi aradan aylar geçmiş ama yine de çok üzüldüm inşallah birşey olmamıştır. bence kedinin seni affetmesi için elinden geleni yapmalısın. ya da şöyle demeliyim umarım seni affetmiştir. benim e bir köpeğim var sırf apartmandan kaçmaya çalıştı diye babam ona tasmasıyla vurdu gerçi çok sert vurmamıştı ama ben babama çokkk kızdım ama kırılmasın diye bunu babama söyleyemedim. iyi mi yaptım kötü mü yaptım hala bilmiyorum:(

img

isirmazisirmaz

16 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bir,bunda kimsenin suçu yok.Ne senin,nede Taddy nin.Kendini üzersen,suçlarsan,üzülende kaybedende sen olursun..!!Ona iyi bir armağan YAP..:=) ilk önce mamasını bir tabağa koy.Bİraz su ekle.Hafiften tavuk parçaları koy.Tavuk suyu imkanın varsa ndanda koy.Bİ kutu Wİskas (kedi maması)koy ve blendıra at.Bulamaç halındekı yiyeceğin ustune azcık balıklı mama serpiştirdin mi,onun için armaan bitti bile..(deneyin,müthiş beğeniyorlar)

img

princess_daisy

16 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

varsa milyonlarca ödül maması ver:P

img

pnkct

16 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ