Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

YARDIM İSTİORUM ACİL

iki gün sonra 1.5 aylık alman kurdu alıcam 2ye 3 m2lik bi klubem var şuan soğuk diye hastalanmasından korkuyorum sütten yeni kesilmiş olarak gelicek sizce alırsam çok çok pişman olurmuyum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen... şimdiden teşekkür ediyorum.

img

iskom

17 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1.5 aylık bir yavrunun yaşaması gereken normal ortam ev sıcaklığı olmalıdır. köpeğim 5 aylıkken, dışarıda gezdirirken üşüttü ve 2 hafta kadar süren bir hastalık dönemi yaşadı. 1.5 aylık bir köpeğin soğuk havaya dayanabileceğini sanmıyorum. veterinerimiz

img

cgdm

17 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir de, köpek almanın çok acil bir durum olduğunu sanmıyorum. illa dışarıda bakacaksanız, biraz daha bekleyip haziran ayı gibi almanızı tavsiye ederim. 1.5 aylık bir köpeği, soğuk yüzünden kaybetmeyi istemezsiniz sanırım.

img

cgdm

ÖZEL MESAJ

bugün köpeğimi kucağıma aldım bana 1,5 aylık dediler ama 2 aylıktan büyük bi köpek çıktı ama dünya tatlısı bişimiş inş. üşütmez :( tavsiyeler çok teşekkürler

img

iskom

17 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayirli olsun köpeğiniz. yavru köpek,büyük bir koli (tv,buzdolabi kolisi gibi) bulup en azindan bir sureligine orada baksaniz. havalar hala isinmadi. sokakta usutup perisan olmasin.

img

cgdm

ÖZEL MESAJ

cgdm slm..öncelikle çoğu yorumunu okuduğumu belirteyim..ama yanıldığın bi yer war.yawru köpekler tuwaletini yaptığında kesinlikle ne olursa olsun kızmaman gerekiyor.çünki yawru köpekler o yaşta nereye yaptığına kızdığını değil tuwaletini yaptığına kızdığını sanıyor ve ya sahibinin göremeyeceği yerlere yapıyor ya da yaptığını yiyor..köpeğe tuwalet eğitimini vermek istiosan bir kaç yol war. mesela bi tanesini anlatayım.öncelikle bi odayı köpeğe ayırmak şart.odanın yarısını gazete kağıdıyla kaplıyosun,diğer yarısına yatağını ve yiyecek kaplarını koyuyorsun..köpekler gerçekten çok temiz haywanlardır we yattığı yere tuwaletini yapmaz.gazete kağıdına yapacaktır.büyüğünü yaptıysa sadece üstteki gazete kağıdını,küçüğünü yaptıysa en üstteki hariç alttaki gazete kağıtlarını temizleyin..emin olun çok kısa sürede gazete kağıdına yapmaya alışacaktır.bu konuda bilgilendirmek istedim.. sorusu olan varsa özellikle golden lar hakkında [email protected] mail adresim..görüşmek üzere

img

absolut

17 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ