Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

satılık tarantula teraryumu ile birlikte

arkadaşlar tarantula gövde boyu ile ölçülür bilmeyenler için ayaklarının uzunluğu ile ölçülmez elimde bir adet Brachypelma vagans türü tarantula var ve gövde uzunluğu 3.5 cm tür ortalama 6 7 cm gövde uzunluğuna kadar ulaşabiliyo ve yeni başlayanlar için uygun bi tür fotoğrafını vermek isterdim ama beceremedim :D almak isteyen arkadaşlara teraryumu ile birlikte satabilirim pazarlıksız 200 teraryumu ile teraryum gerekmez diyosanız 150 ye olur ilgilenen arkadaşlar mümkünse ankaradan olsun başka şehirlere ulaştırmak sorun olabilir yani elden almanızı tavsiye ederim konuyu takip etcem burdan görüşürüz

img

beter_bocuk

17 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam bana bu konuda sağlam bir bilgi verirsen almak istiyorum.

img

betelgeuse

17 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] ekle bir görüşelim

img

guneyozcan

16 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nasıl görcez resmini, adres yokmu

img

angora111

16 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam bende talibim 05413223329 çaldır ararım [email protected]

img

shelob

16 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya arkadaaşlar siz tarantula yı beslicekmisiniz ben çok kötü iğreniyorum böcek ten bahsedilince kaşınıyom özellikle örümcek denilince tarantulada bi örümcek çok kötü oldummmmmmmmmm

img

canan97

15 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim ilanla ilgileniyorum msn falan varsa versene veya sana nasıl ulaşırım bende ankaradayım

img

inadina_06

15 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İSTANBUL İÇİMİ ACABA

img

vedatt

15 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tarantulalar kadar çok az harika canlı var ben 2 tane besliyorum Brachypelma smithi Avicularia Versicolor eğer dediği şartlar doğruysa fiyatı uygun bence..

img

chestercb

15 yıl 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben tarantula aldım türü Chilian Rosea ben onun için yiyecek bulamıyorum.Hamam böceği ,çekirger aradım bulamadaım bunları nereden bulabilirim? bir de tarantula sinek larvası yer mi? Çünküsadece ondan bulabildim diğerlerini nerden bulabilirim.Cevap verirseniz sevinirim

img

lemony

14 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ