Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

izmirdeki barınaklar

slm arkadaşlar , istanbul va ankarada birçok barınak ziyeretleri yapıldığı halde izmir ne yazık ki bu konuya çok ilgisiz bu görüşü benimle paylaşan arkadaşlarla birlikte araştırdığımız barınakları ziyeret etmeyi ve ordaki dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılamayı düşünüyoruz :) eğer sizde çorbada benimnde tuzum bulunsun derseniz hbrleşelim.

img

sally23

17 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam çok güzel bir düşünce bu :) izmirde barınak ziyareti yapan 1-2 kişi tanıdım.ve maalesef izmirliler pek ilgilenmedi.. bence yapılacak yardımların en büyüğü,onların yuva bulma şansını artırmaya çalışmak.mesela köpeklerin fotolarını çekip farklı hayvan forumlarında yayınlayabilirsiniz.biz öyle birkaç hayvana yuva bulabilmiştik.hatta izmirdeki bir barınaktan (ışıkkent miydi,tam hatırlamıyorum adını) bir yavru sahiplenip yuva bulmuştum.çok huzur verici birşey. Ankarada okuduğum dönem birkaç kişi sürekli barınağa gidip yardım ediyorduk ama işçilerin yan gelip yatmasına neden oluyordu bu.mama bağışladığımızda ise ihtiyacı olan hayvanlara dağıtılmadığını gördük.yani bazı barınaklar,ticarethane gibi olabiliyor.o yüzden mümkün olduğunca köpekleri ordan kurtarmak için uğraşılmalı. ve eğer mama alınırsa tavsiyem,kendiniz kaplara koyun.yoksa satılma ihtimalleri var maalesef...uyarmadan geçmek istemedim bol şans.

img

o_k_k

19 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

haklısın o_k_k kaç günrü bu başlık burda birtek sen ilgilenmişsin :( oysa ki başka sitede kaç sf lık forum yaptım miyavlar.com eğer üyeysen sende katıl bize

img

sally23

17 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam, izmirlilerin barınaklar konusunda iyi bir şekilde organize olması gerekiyor bence. İnsanlar bu konuda bilgilendirilmeli. Daha ayrıntılı konuşmak isteyenler ve ciddi anlamda yardım etmek isteyenlerle msnde haberleşebiliriz. [email protected]

img

burcu_m

16 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ