Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

Ejder (Bearded Dragon) biraz yardim - 2.sayfa

arkadaslar bugun bi tane dragon aldim henuz bocek yedirmeyi denemedim cunku henuz tuzagin icine koydugum et curumedi ama suan elimde olan seyleri deniyorum bir turlu yediremedim fikri olan varsa cok sevinirim....

img

glasseye

19 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamam glasseye çok teşekkürler yarın bakar sorarım ilgilendiğin için sağol

img

riquelme

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm glasseye adama sordum daha kalmadı dedi.ama almayı çok istiyorum.seninkine talibim satmayı düşünürsen aldığından daha fazla para verebilirim(acil)bu arada şu sıralar resimler bölümünde iguana nın yanında bir agama var o senin agamanmı üye adı yazmıyorda

img

riquelme

ÖZEL MESAJ

bu arada satmayı düşünmüyorsan bile mailimi veriyorum lütfen bana ulaş[email protected]

img

riquelme

ÖZEL MESAJ

bak kardeşim, telefon da sesin baya ince geliyodu hamfendimi demeliyim yoksa beyfendimi kestiremiyorum. ben yıllardır sürüngen işi yapan bi ticaret adamıyım. sizse bi terbiyesizsiniz. verdiğiniz sipariş listesini hazırlamak üzereydim. ama şu an telefonla iptal ettirmiş durumdayım. benimle dalaşırsanız sizi bu piyasadan silerim.

img

caky16

20 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

caky16 ... bir noktaya dikkatini çekmek isterim... bir kişi cinsiyetini ne kadar ön plana çıkarmaya çalışıyorsa ve karşı cinsi aşşalıyorsa o kadar karşı cinse geçişe o kadar meyillidir. Bilimsel bir gerçektir bu. Bilgine

img

echo

18 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Arkadaşlar Çekirge konservemizi satışa hazır hale getirmiş bulunmaktayız.Kullanım alanları :Kuş,Kaplumbağa,Kurbağa,Kertenkele,Bukalemun,İguana ve diğer tüm sürüngenler ile birlikte Balık ve balık tutma yemi olarak kullanılmaktadır.İlgileniyorsanız lütfen irtibat kurunuz. E.Serdar Baki 0532 277 92 00 [email protected]