Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

akvaryum için yardım...

arkadaşlar uzunluk 56 genişlik 26 yükseklik 31 olan akvaryumum hangi cins balıklar için uygun olur. balık beslemeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim...

img

ensico

17 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş ben sarı prenses tavsiye ederim ama 2 tane. 1 erkek 1 dişi akvaryumun biraz küçük. içine taşlardan girebilecekleri şekilde mağaralar yap. çok güzel balıklar. tavsiye ederim

img

ozkandeniz

18 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tesekkurler.

img

ensico

ÖZEL MESAJ

BASKA FIKRI OLAN VAR MI ARKADASLAR...

img

ensico

ÖZEL MESAJ

1 dişi 1 erkek sarı prenses olmaz.Eğer bu şekilde orantılı balık koyarsanız erkek dişinizi hırpalayacak ve öldürecektir.Sarı prensesler 1 erkeğe 4 veya 5 dişi oranında beslenmelidir.Ayrıca sarı prensesler bol kayalıklı akvaryumlkardan hoşlanır.Hacminiz zaten oldukça küçük kayalarla birlikte daha da azalacaktır.Bol bitkili bir akvaryum yapmanızı tabsiye ederim.Kribensis türü balıklar besleyebilirsiniz. Saygılar,

img

_tees_

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence canlı doğuran beslemelisiniz sarı prensesler için çok küçük bir akvaryum.lepistes,plati,kılıçkuruk,moli ve velifera yakışır akvaryuma... saygılar.

img

mye_1992

17 yıl 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu ebatlarda bir akvaryuma cıklıt olmaz tropikal yada japon balığı besleyebilirsin.cıklıtlar agrasif hayvanlar ve bölge tutarlar alan dar olunca kavga cıkar

img

birolpasifik

17 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ