Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

husky havlar mı

selma arkdaşlar ben bi husky almaı düşünüorum ama bişi sorcam huskyler çok havlar mı???

abı kopegın dogasında var havlamak ama bazı kopekler herseye havlamaz ornegın rotların 3 saatte bır 1 kere havlama ozellıgı var oda bolgesının sakın oldugunu bellı etmek ıcın ama sımdıye kadar gordugum huskylerın hepsi herseye havlıyo istisnalar hariç

img

pitbull_cash

17 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nie hawlamasınki .o bunun doğasında war.ama bu biraz bulunduğu ortama bağlı.huzursuz olduğu yerde daa çok hawlar tabiii.bu noktada iş sana düşer!!!!!!!!!!=)=)

img

gitarist_hilal

16 yıl 11 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

her köpekde var bu özellik eğitmekle alakalı... ben besleyen birinden duymuştum havlamaktan ziyade uluyormuş :D:D buda kurt köpeği olmasından geliyo sanırım.... ama aşırı havlayan ir cins değil bunun en iyisinide husky sahipleri bilir...

img

tudo_24

17 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Duygusal köpekler olduğundan özellikle bahçede yalnız kaldıkları durumlarda çok seslerini duyarsınız.Bu havlama, ağlama ve uluma olarak değişir açıkçası =]. Saygılar,

img

_tees_

16 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Husky havlamaktan çok ulumayı sever ama yeride bahçeli evdir apartmanda akşam hiçkimseyi uyutmayabilir evde yanlız kalınca evdeki eşyalarıda parçalayabilir

img

emocan

16 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ