Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

uyumuyo :(

2 aylık beagle cinsi köpeğim var. canı isteyince gazeteye canı isteyince halının üzerine tuvaletini yapıyor. hadi onuda geçtim geceleri uyumuyor. o geldiğinden beri uyku nedir bilmiyoruz.gece devamlı ağlayıp yatağa atlamaya çalışıyor. bu bütün yavru köpekler içinmi geçerlidir yoksa böle yapmasının bir sebebimi var. şimidden teşekkür ederim herkese

img

irem107

17 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şuan minnacık bişe olduğu için anne özlemi çekiyodur biraz daha büyüsün wc sini devamlı aynı yere yapacaktır sizin gösterdiğiniz biyere 1,2kere gazeteye yaptı diye hep gazeteye yapcağını sanmayın bu wc eğitimi ve diğer eğitimler sabır istiyor zmanla olucaktır...gece havlamısına gelince eğer gece yatmadan önce şekercikle biraz oynarsan yorarsan gece belli bi süre uyuyacaktır ayrıca her ağladığında havldığında SAKIN sevmeyin ilgi göstermeyin alışkanlık haline getirir yoksa durumunu anlayabiliyorum o minik çirkin canavarın :)yatağına size ait olan ve sizin kokunuzun sindiği bi atlet badi tsört flen koyun hemen ağlamasınıda kesmez valla :) allah sabır versin sana benimde yavru bi köpeğim vardı şuan cennette :( gece uyumuyodu benide uyutmuyodu ben bide sabah işe gidiyodum :) 48saat uykusuz kaldığımı biliorum herşeye değer ama

selamlar...köpeğinin resmini gördüm.resmen beagle güzeli...benimde köpeğimi ilk aldığım zaman geceleri sürekli ağlıyordu.Meğersem aldığım ortamdan parazit kapmış. Veterinerin uyguladığı 2-3 günlük bir tedaviyla paraziti döktü ve hayvan huzura erdi.Gerçi bu davranışı şımarıklıktan da yapıyor olabilir.Yavrular genelde birbirlerine temas halinde uyudukları için o sıcaklığı arıyor olabilir.Ona şöyle güzel bir minder alırsan belki caydırıcı olabilir.Sana kolay gelsin.

img

sebinem

17 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

su an daha cok kucuk oldugundan sureklı acıkıyordur 6 aylık olana kadar gunde 4 yada 5 oyun yedırmenız yada sut ıcırmenız lazım gece agladıgı zaman karnını doyurun yeter, ama dıkkat edın sut gaz yapmasın kaynatılmış(sogutulmuş) sut verırsenız bu dostunuz ıcın daha saglıklı olur umarım sorunu cozersınız..designed by M@M!T®..

slm irem benimde bir oğlum var 2 aylık ilk dönemler oda öyleydi ama sürekli kontrol altında tutman lazım wc alışkanlığı için gazetenin üstüne yaptıktan sonra yanına çagır ve onu sev ilgi göster gece aglamalarıda anneden erken ayrıldığı için yanına al seninle beraber yatsın onu severek uyut daha sonra yerine koy 2-3 gün dene umarım işe yarar ben faydasını gördüm:)

img

zordostum

16 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1:havadan olabilir 2:enerji kaybı azdır 3:pskolojisi bozuktur 4:uyuyordur ama belki siz görmüyorsunuzdur Önerim:önce 3-5 gün köpeğinizi görmediği yerlere götürebilirsinin veya köpeklerden çok iyi anlayan veteriner eğitmen daha çok hayvan pskoloğu anlamında yardımcı olabilecek birisi olur belkide pskolojisinde bir sorun vardır

img

emocan

16 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ