Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Evde 2 kedi...

Merhabalar. Erkek, 2.5 aylık bir Van kedim var. Eve bir tane daha yavru getirirsem hem benim hem de onun çok daha rahat olacağımıza inanıyorum. Evde olmadığım zamanlarda çok mutsuz olduğundan eminim, ses duyamadığı için kendini daha çok yalnız hissediyor. Sizce bi kardeş getireyim mi, dişi olursa anlaşabilirler mi? Fikri olan varsa paylaşırsanız sevinirim.

img

denyz

19 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

olabilir ama aralarında anlaşmazlık olabilir veya seni kıskanabilirler.ama alman iyi olacaktır galiba senn kedin duymuyo bnce alırsan iyi olur hem onla oynar falan filan derken sen eve gelirsin snle ilgilenirler kedilerin cok mutlu olur ancak zıt cinsiyet deyse erken ciftleşebilirler buda tehlikeli olabilir..

benim evinde 6 tane kedi var. 2 tanesi bengal kedisi(2 erkek),1tane van(erkek) ve 3 tane sokaktan sahiplendiğim(dişi) kedim var. Hepsi kısırlaştırılmış... Pek meraklısı değilim ama bir süre sonra gerçekten çekilmez oldu dayanılmaz oldu... 8 senedir kedi bakıyorum şuna kadar bi anlaşmazlık yaşamadık :) ilk başlarda sorun olabiliyor ama alışıyorlar zamanla ama bu hep böyle olacakta bişey yok fakat 2.5 aylık ile başka bir kedinin birbirlerine uyum sağlayıcağına inanıyorum... Şimdiden hayırlı olsun :)

img

ruvio

17 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben geri dönüş yapmamışım. Sağolun ilgilendiğiniz için. Ertesi gün eve Çiço geldi. Küçücük dişi tekir. Bir ayı geçti herhalde. Hiç ayrılmıyorlar. Bundan sonra sürekli yavrularımız olucak galiba. Korkuyoruum!

img

denyz

19 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ