Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEK ALCAM AMA HANGİ CİNS LÜTFEN !!YARDIM!! - 4.sayfa

FAZLA BÜYÜMEYEN KÜÇÜK ŞİRİN AKTİF NEŞELİ ÇOCUKLARLA İYİ ANLAŞAN BİR KÖPEKCİK İSTİYOM LÜTFEN YARDIM EDİN..

benim sana tafsiye edebileceğim pinscher dir ama yinede araştırmadan alma çok fazla büyümezler sempatiktirler çocuklarla anlaşamsına gelince çocuk biyana kaçar o diğer tarafa kaçar alışana kadar alıştımıda kucağıngan inmez derim.

img

woodoo

16 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tabiki Beagle ,tabiki tabiki..:)

img

ömertobi

15 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende size bir beagle öneriririm.Hem aktif hemde orta boy.Hemde ev ortamı için çok uygun.kesinlikte isteklerinizi karşılar ve çok hassasdır.gerçi ilan vereli 1 yılı geçmiş ama :))

img

mervebernie

15 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bugün örnekköy barınağından golden sahiplendim.öyle çok ırk vardıki sokağa terkedilmiş ve barınak evleri olmuş.kızımı eve getirdim elimde olsa hepsini almak isterdim.canlarım benim 5-6 aylık olana kadar oyuncak zannedilip büyümeye başlayınca terkedilmişler.lütfen barınaklardan sahiplenin.onlar çok mutsuz ve bizlere ihtiyaçları var.husky golden setter kangal cocker cins cins...3-4 paket mama kimseyi sarsmaz 15 kg mamalar 30 ytl lütfen duyarlı olalım

img

ramthaa24

19 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

beagle ya da terrier

img

lastik

16 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Yurt dışına taşınacağım için 2 yaşındaki dişi beyaz boxerıma yuva arıyorum .Evde yetişmiştir insan ve çocuklarla hatta çoğu köpekle arası çok iyidir.Eğitimli ve kısırlaştırılmıştır.Alerjik yapısı olduğundan ilgilenebilecek birisine vermek istiyorum.Çok büyük değil boyutu 23 kg ,atletik ve kuvvetli bir hayvandır.Sadece ufakken geçirdiği alerjik hastalıktan dolayı vücüdunda bazı yerlerde tüy yoktur ve gözlerinde ufak bir görme kaybı vardır.Normal yaşamını kesinlikle etkilemiyor zihinsel sağlığı son derece iyidir.İlgilenirseniz numaram 05332000448

img

aventura

15 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ