Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

Canli Yem SaTaN Bi Dukkan (istanbul/ortakoy)

arkadaslar biraz once nette ararken buldum zamaninda bulamadigim icin ben ve bi iki arkadasim bukalemun gibi hayvanlar kaybettik gelecekte bunlarin olmamasi icin belki biliyosunuzdur ama ben vazifem olarak gordum ve sizlere duyuruyorum gordugum kadariyla ciddiler paket servis falan yapiyolar cekirge ve degisik bocekler satiyolar. http://www.panpet.com/shop/index_detay.asp?dil=&ogunya=29&alt_menu=119 eger link calismassa www.panpet.com dan bi sekilde bulabilirsiniz.........

img

glasseye

19 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Panpete telefon açıp sorun web sitesine aldanmayın artık ne sürüngen ne de böcek satmıyorlarmış ben aradım

img

coral

20 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet fark ettim ben bide var diye kalkip gittim

img

glasseye

19 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbulda canli yem bulabilen var mi hic? ya da siz kisin ne veriyosunuz? benim örümcegim var ,bu baharda aldim ama kisin napicam bilmiyorum..

img

xs

19 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar sizin oralarda firin varsa ki vardir gidin izin isteyin ve butun bocekleri toplayın ben oyle yapiodum eskiden karafatma fln guzel yem proteini fazla hem para vermenize gerek yok

Merhaba Arkadaşlar Belki televizyonlardan ve basından duyamadığınız için size hepsi evcil forum üzerinden bir müjde vermek istedim.Kaplumbağa,kertenkele,bukalemun,kuş ve daha bir çok sürüngen ve ayrıca balık yemi ve balık tutma yemi olarak kullanılabilecek çekirge konservesini nihayet üretip ihraç etmeye başladık.Yurt içinden siz değerli arkadaşlarımada artık göndermem çok kolay.sadece benle irtibat kurmanız yeter.lütfen bu mesajımı tüm arkadaşlarımıza iletin.Saygılarımla S.Baki

Merhaba Arkadaşlar Çekirge konservemizi satışa hazır hale getirmiş bulunmaktayız.Kullanım alanları :Kuş,Kaplumbağa,Kurbağa,Kertenkele,Bukalemun,İguana ve diğer tüm sürüngenler ile birlikte Balık ve balık tutma yemi olarak kullanılmaktadır.İlgileniyorsanız lütfen irtibat kurunuz. E.Serdar Baki 0532 277 92 00 [email protected]

en dun..yani cumartesi panpet e yilan siparisi vermek uzere gittim. Evet, eger istiyorsaniz getirtiyorlar.Bana surungenlerle ilgili genel bilgilr verdiler. ve eger yilan istiyorsam hazirlamam gereken sartlari anlattilar.Bu arada bende 2 adet jaco ve bir iran kedisi var. Hazir oradayken bir cift de int kumrusu edindim ve 2 gundur inanilmaz heyecanla onlari seyrediyorum. bence bilmeden insanlara leke bilastirmak yerine, zirt pirt ilanlara maddi kaygilar tasiyan ``konserve`` ilanlarinin girisini engelleyelim, ne dersiniz.. ha bu arada beni panpetten sanarsiniz diye kendimi tanitayim. doktorum, hayvan seviyorum adim yusuf saygilar

img

cmc72

19 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok yazık cmc2 Daha düne kadar yemsizlikten ölen sürüngen sahiplerinin feryatları sizi hiç etkilememiş demek.Tabiki ticari kazancımız olacak ama bunu hepsi evcil gibi seviyeli bir sitenin forumunda hemde bir doktor olarak zırt pırt gibi argo kelimeler kullanmanızı yadırgadım.Ben 3 yıldır ülkeme döviz kazandırırken iç piyasadan gelen talep ve çığlıkları hepsi evcilden okudum ve onlarada sonuna kadar buradan seslenmeye devam edeceğim.Bilmediğiniz konu,firma ve insanlar hakkında sizi daha dikkatli konuşmaya davet ederim. Saygılarımla E.Serdar Baki www.sbgrasshopper.com