Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

kill bill filmindeki meşhur kara mamba

filmi izledikten sonra afrikadan getirtim. ana vatanı afrika. baş beyne yakın uzuvdan ısırdığı taktirde 15 saniye içierisinde ölüme sebep oluyor. 1 mg zehiri 38 adet fili 1 dakika içinde öldürebilir. meraklısına . acil satılık. psikopattan. bunu okuduysan sendede biraz psikopatlık var demektir.birbirimiz kandırmayalım beni hemen ara.. tel : 0 543 415 59 66

img

caky16

20 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

o yılanı almak mı yüz metre yanına yaklasmam

niye böyle yapıyorsunuz bırakın doğal ortamında yaşasın kilometrelerce uzaklıktan gelmiş, şimdi de bir camın içine hapsetmeyi düşünüyorsunuz bırakın doğal ortamında yaşasın!

img

elmas

19 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://www.kostich.com/black_mamba.htm arkadaslar surungeler bolumune bu bahsettigi yilanin resmini koymus adrestekide ayni yilan ayriyeten 2 tanede bukalemun basligi acmis aradim dayim yurt disindan getirdi falan dedi resim bile yollamadi buyuk ihtimalle hepsi yalan duzmece lutfen dikkat edin boyle salaklara.........

img

glasseye

19 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ne o foyan cikicak diyemi bu kadar celallendin 2 ben bi siparis verdigimi hic hatirlamiyorum piyasadan silecekmissin beni allah askina silde goruyim ama silemessen ben senin doguran kisi ile bi randevuya gidebilirim dikkat et... ayrica dogru olsa kardesim yanilmis bak bu budur gibi bi konusma yapardan boylece iice batirdin kendini bi salaktan baska hicbisi degilsin tekrar uzgunum foyani cikardigim icin...... hemen bi cevap yazarsan sevinirim cok eglendim hahah

img

glasseye

ÖZEL MESAJ

:)

img

elmas

19 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

siteye ben de baktım glasseye katılıyorum ınternetten alınmıs resim

tesekurler mustafayasan89

img

glasseye

ÖZEL MESAJ

onemlı degıl glasseye ben tesekkur ederım

glayesse azımdan aldın aynı resim benim bilgisayarımda vvar :)))) ve hiç bir babayiğit evinde mamba besleyemez ısırdıını düşünsene kazayla caky16 bu yaşta insanları kafaya almaya kalkıyon ayıptır tamam bizde senin yaşında yaptık ama olmas bu kadar

img

killswitch

18 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ