Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

sülün yavruları

önümüzdeki ayda çıkacak altuni sülün ,elmeessülün,gümüşsülün,kralsülün.ve yerli sülün yavruları ayrıyeten kınalıkeklik.ve tavuskuşunun yavrularını satmak istiyorum.daha önce sipariş veren arkadaşların siparişleri bitince bu ilana sipariş verecek arkadaşların yavrularını vereceğim.sülün,keklik ve tavuskuşu yavrusu almak isteyenler lütfen vereceğim cep numaralarına ismini adresini veistediği cinsi bildirsinler veya mesaj atsınlar. email adresim [email protected] NOT:yavru almak isteyen arkadaşlar lütfen yavruları almak için acele etmeyin cep 0537 9220699 cep 0544 3989322

img

hmehmetdikici

19 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA arkadaşım bana hepsinin fiyatlarını bildir tektek ve satmaya ugraşma.hepsini alabilirim anlaşırsak [email protected]

img

lecko

17 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KUSURA BAKMA ÇOK GEÇ KALDIN YAVRULAR BÜYÜDÜ VE DAMIZLIK OLDU ARTIK SATMAKTAN VAZGEÇTİM ÇÜNKÜ 2 AY SONRA YUMURTLAMAYA BAŞLARLAR EĞER BEN DAMIZLIK ALMAK İSTYERİM DİYORSAN 05327355437 DEN BENİ ARA MEHMET DİKİCİ

img

hmehmetdikici

19 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar 7-8 aylık bir çift sülünüm var erkek bakırdır bunları satmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar 0555 2370169 nolu telden [email protected] mail adresinden bana ulaşabilirler

img

asilsulanc

17 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ