Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

yavru sarı prenses ve yunus arıyorum

akvaryum balıkları bakmaya yeni başladım. bu işin acemisiyim en fazla 4 cm boyunda yunus ve sarı prenses yavruları arıyorum bu konuda ve balık bakımı hakkında usta akvayumculardan yardım bekliyorum akşam 9 dan sonra [email protected] dan bana ulaşabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim

img

hikmetakyol

16 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde damızlık v.b balıklar vardır yunus saruı prenses ahli zebra imparator konuşalım ama akşam 9 dan sonra msn ye giremem

img

mamora

17 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde 18 adet 4 haftalık, 28 adet de 2 haftalık sarı prenses yavruları var. Msn adresim [email protected]

img

vseckn

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar elimde bulunan 10 kendi yavrum olan özenle bakıp büyüttügüm sarı prenses yavrularını yeni gelecek yavrulara yer açmak için satıyorum.BOYLARI 3-3,5-4 CM ARASI DEYİŞİYO 3 CM KUCUK BULAMASSINIZ GENELLIKLE 3,5-4 CM ARASI.ADET FİAYATI 3,5 YTL TOPLU ALIM FİYATI 3 YTL YANİ HEPSİ 30 YTL YAPIYO.Kesinlikle indirim yapılmıyacaktır.Telefon vs konuştıgımuzda benden indirim yapmamı istemeyin arkadşalkar rica edeiyrum.Akvaryumcudan alıcagınız balıklardan bin kat daha saglıklı ve daha güzeller.İstanbul / fatih vatan caddesinde elden teslim.İl dışına v.s yollanmaz.Bana 0542-379-91-25 nolu tlden veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Hepinize bol evcil günler dilerim...!

img

u_ercan

17 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde 70 tane 3-4 cm boylarında sarı prenses yunus imparator çingene bulunmakta akşam 9da internete girmem zor tel:05553978479 msn: [email protected]

img

meteor_81

16 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bende 2 adet papağan balığı var 1 tanesi yavru 3 adet sarı prenses balığı var ve 5-6 tanede zebra cikleti var alacaksanız [email protected] à e mail atın fiyatı sonra görüşürüz uygun bir fiyata yaparız.

Elimde 50 civarı sarı prenses 900 civarı yunus yavrusu var sarı prensesler ve yunuslar 3-4 cm arası Ankaradaysan tanesi 2 YTL den istediğin kadar gelip alabilirsin

img

hepsimievcil

16 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elinde 900 adet olan yunuslardan bır kısmını toplu olarak almak istiyorum ve senınle ırtıbata gecmem için bana bir mail atarmısın [email protected] msnden de konusabılırız

img

muratkadir61

16 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ