Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz pekingese

3.5 aylık erkek, aşıları yapılıyor, yeteri kadar ilgilenemiyoruz, zeytinle ilgilenebilecek aile arıyoruz.

img

1978selim

16 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrh.zeytin i vermediyseniz ben alabilirim.adresim [email protected]

img

merhum1

16 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam ben İzmir`den Hüseyin. Eğer oğlunuzu vermediyseniz ben almak istiyorum. Çok iyi bakılacaından emin olabilirsiniz. [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

img

gureltas

16 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar aylardır pekines arıyorum eğer hala vermediyseniz sahiplenmek çok isterim izmirde oturuyorum tşk ederim.

img

didemmm

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevimli oğlunuzu biz sahiplenmek çok istiyoruz eğer vermediyseniz biz ailecek çok iyi bakıcağımızdan emin olabilirsiniz.adresim [email protected]

img

didemmm

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA SEVGİLİ DOSTUM BEN BODRUM TURGUTREİS DE YAŞIYORUM EŞİM KIZIM VE BENDE HAYVAN SEVGİSİ HAD SAFHADA EVİMİZDE MUHABBET KUŞU,AKVARYUM,BILDIRCIN,PEKİN ÖRDEĞİ BESLEMEKTEYİZ FAKAT BU AİLEMİZE BİRDE UFAK BİR KÖPEK KATMA ARZUSU İÇERSİNDEYİZ.EĞER SİZDE UYGUN GÖRÜR VE UFAKLIĞI VERMEDİ İSENİZ UAFAKLIĞIN YENİ AİLESİ OLMA ARZUSUNDAYIZ.BU KONUDA OLUMLU YADA OLUMSUZ [email protected] ADRESİNDE CAVEP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.MSN İNİZEDE EKLERSENİZ SABAH 10 DAN GECE 12 YE KADAR TURGUTREİS DE SAHİBİ BULUNDUĞUM İNTERNET CAFE DE BULUNDUĞUMDAN DAHA AYRINTILI GÖRÜŞME ŞANSINA SAHİP OLURUZ.SEVGİ VE SAYGILARIMLA UMARIM UFAKLIĞI ONA İYİ BAKABİLECEK BİR AİLE SAHİPLENİR.TABİİ BU BİZ OLURSAK ÇOK MUTLU OLURUM

merhaba çok istiyorum bi tane köpüş. görüşebilirmiyiz. [email protected]

img

victory33

16 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,4gün evvel 9yıldır bi fiil canım gibi baktığım pekingese cinsi erkek rikoşumu kaybettim.Eğer ki oğlunuz duruyosa canıgönülden istiyorum onu.Eminolun ki ancak tanıştıktan sonra güvenebilirsiniz ki kendi rikoşuma nası baktıysam zeytinede öyle bakacağım.Aşıları,günlük gezmeleri,beslenmesi vs herşeyiyle...yerim istanbul bahçelievlerde.umarım enyakın zamanda bana ulaşırsınız.neden zeytin derseniz pekingese kadar duygulu ve sahiplenici birtane daha yok ve de rikoşum herzaman aklımda yanımda olsun istiyorum.teşekkürler.

img

emlakchi

16 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğinizle ilgileniyorum daha önce köpek baktım ona iyi bakıcağımdan emin olabilrisiniz [email protected] bi ücret istemiyorsunuz herhalde bn hayvan dostlarımızı parayla satmaya karşıyım o yüzden bi ücret veremicem size ama çok iyi bakıcağımdan emin olabilirsiniz

img

fuliss

16 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba eğer zeytine hala bir yuva bulamadıysanız zeytini sahiplenmek isterim iyi bakılacağından emin olabilirsiniz izmirde oturuyorum e posta adresim [email protected] e posta yoluyla telefon numaranızı ulaştırırsanız size ulaşbilirim

img

seti

16 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ