Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz Husky Yavruları

Kızım 1,5 önce bana 8 torun verdi.4 nesil secereli olup belge ve evrakları mevcuttur.Yavruların aşı muayene ve kimliklerinide çıkardım.Para istemiyorum.Tek istediğim torunlarıma gerçekten iyi bakacak onu evladı gibi sevecek bakacak bir yuva.Lütfen ciddi olanlar arasın.İstanbul Beylikdüzündeyim irtibat için arayın cevriye 0 539 382 30 37

img

atmosfere

18 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA DEPREMDE TÜM AİLESİNİ KAYBETMİŞ ŞİMDİ 9 YAŞINDA OLAN YEĞENİM OKUL 1.NCİSİ OLDUĞU İÇİN ONA ÖDÜL OLARAK BİR KÖPEK ARIYORUM. MEMUR OLDUĞUM İÇİN MADDİ DURUM NEDENİYLE PARAYLA SATIN ALAMIYORUM KÖPEĞİNİZİ VERMEK İSTERSENİZ İRTİBAT BİLGİM AŞAĞIDA SELAMLAR TAYLAN ŞANLI SAKARYA VALİLİĞİ PLANLAMA ŞEFİ [email protected] 0536 420 31 04

yardımcı olmak isterim ama çocukcağız bakabilir mi?hem ben istanbuldayım oraya hayvancağızı nasıl gönderebilirim?

img

atmosfere

ÖZEL MESAJ

Elinizde bir adet erkek varsa alabilirim. Saygılarımla,

img

_tees_

16 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm kopeklerinizden birine talip olabilirim bunu gercekten istiyorum. gercek bir sevgim var köpeklere. www.mavisur.blogcu.com adresinden köpeklere olan sevgim birazcık anlaşılır. resimler varsa iyi olur e-mail adresim [email protected] TESEKKURLER........!

img

mavisur

16 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrucuklarımın 6 sı erkek 2 si dişi hangisini isterseniz veririm tek koşulum iyi bakılmaları lütfen sadece ciddi olanlar arasın cevriye 0 539 382 30 37

img

atmosfere

ÖZEL MESAJ

merhaba hayırlı günler telefonunuzu aradım ama farlı biri cıktı yavrularınızdan birine aile olmak istiyorum bahçeli evimizde bakılacak benim tel:05054283821 cagrı yapın ben sizi ararım saygılar ben avcılarda oturuyorum.

img

hunder76

ÖZEL MESAJ

Hanımefendi, Çok uzun yıllar köpek bakmış bir aileden geliyorum ve bakımıyla tamamen ilgilendiğim 8 yaşında bir alman kurdum var. Köpeğime bahçe içinde bakmaktayım, bunun yanı sıra köpeğinizin yavrularından aldığım taktirde gözünüz arkada kalmayacak şekilde ve en rahat edebileceği şekilde oldunlaşana kadar ev içinde, olgunlaştıktan sonra ev içinde bakacağımın teminatını veriyorum. Yalnız, sizden ricam, bu sevimli hayvanların fotoğraflarını da burada yayınlamanız. Önümüzdeki günlerle sizinle irtibata geçeceğim.

img

guven7guven

ÖZEL MESAJ

merhabalar... yarın(22.05.07) sizle yawrucuklarınızdan birine talip olmak için görüşebilir miyim_? :) eğer foto da gösterebilirseniz çok sevinirim.. yarın öğlene doğru sizi arıycam,görüşmek üzere,bir tanesi benim olursa eğer,dünyalarda benim olur :))

img

bethlawless

16 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba yavrular 1,5 demissiniz ama bu sureyi tam anlamadım.bende eger uygunsa birini alabilirim..

img

centuar

16 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ