Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KOPEK ALMAYA NASIL IKNA EDICEM???

arkadaslar icimde acayip bir kopek sevgisi var ve american cockerlardan istiyorum.her turlu sorumlulugunu ustlenirim evdekilere hicbir is birakmam.ama gelgelelim onlar bana kopek almiyorlar. birkac ay once sokakta yavru bi kopek bulduk babamla eve aldik yikadik vs. sonra hayvancagiz gitti yatagimin altina kakasini yapti.babam da cildirdi tabi.eninde sonunda sokaga geri dondu.kopekcikle ben ilgilencem diyorum.o hep karisiyor sonra da kiziyor.bana biraksa boyle olmiycakti ama neyse... gelelim asil konuya.ben american cocker almayi coooook istiyorum hep aklimda o var.aslinda babam alir ama bakmasi zor mu cok? bide ben bu yaz ingiltereye gitcem.evde kimse olmiycak.e ozaman nolcak kopegi nereye birakcam? cevap yazarsaniz cok sevinirim:)

img

deniz29

19 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili deniz bu şartlar altında bi köpek edinmeni asla tavsiye etmem bir köpeğe bakmak özellikle yavru bir köpeğe bir bebeğe bakmaktan farksızdır sadece heves ve sevmek yetmez çok sabırlı ve fedakar olman lazım aynı zaman evde onu istemeyen bir aile bireyininde olması işini 10 kat daha zorlaştırır unutma bu çok önemli ve uzun bir süreç dayanabilecekmisin lütfen iyi düşün ve öyle karar versonradan kimse köpekte dahil mutsuz olmasın

img

missclaire

16 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ