Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

TERRİER...

terier`ler apartman hayatına uyum sağlayabilirleer mi?büyümeyen cinslerinden bahsediorum...ben almayı düşünüorm ama apartmanda çok fazla havlamaması yani gerektiği yerde havlaması doğal da herşeye havlamasını istemiormm..lütfen benia ydınlatınn...yoksa ne kedi ne de köpek alabilicem..lütfennnnn. cvpları bekliyorum!!

Merhaba Mervi; Özellikle küçük ırklar havlamaya biraz daha yatkındır. Benim bir shih Tzu m var.Çok fazla havlamıyor sadece birisi geldiğinde yada balkonda kedi görünce havlıyor.Ama köpekler eğitimlerine göre alışkanlıklarını değiştirebilirler.Köpek almamak için havlıyor,tüy döküyor yada masraf oluyor diye binlerce sebep bulabilirsin. Karşılında sevgi alacağın bir şey olduğu için bu sebeplerin hiçbirisine takılma fazla havalamaması için onu eğitirsen hiç sorun çıkmaz korkma .Ama onunla çok güzel vakit geçireceğini ,müthiş bir dost olacağını inandığın hiç hiç çekinme tavsiyem bu tarz küçük ırklar apartman hayatına daha uygundur.Eğer izmirdeysen köpek alaman konusundada yardımcı olurum. Bildiğim sağlam yerler var tavsiye edebilirim.

img

sniper77

17 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba sniper77 izmirdeyim yavru cocker ya da en fazla 2 numara terrier istiyorum yardım eder misin????

img

anticore

16 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba Anticore; Köpeğimin veterinerinde her ikisinden de yavru var çok sağlıklılar telefonum 0-5322342978 ararsan yardımcı olurum

img

sniper77

17 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ