Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

kedi almayı düşünüyorum

kedi beslemeyi düşünüyorum ama kediler hakkında fazla bilgim yok bahçeli bir evde beklemeyi düşünüyorum hem kedi için hem benim için iyi olur Honey Bear cinsi kedi almak istiyorum ama fiyatı hakkında bir bilgim yok kedi besleme hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim

img

dijital_oytun

18 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba almak istediğiniz c ins hakkında pek bi fikrim yok ama genel olarak kedi beslemek çok zor bi iş değil benimde kedim var yavruyken aldım mesela kumunu biz hiç öğretmeden kendisi öğrendi zahmetli bi iş değil

img

seker_seker

16 yıl 9 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım,kedi bakmak istiosan sokak kedisi bak derim annesinin terk ettiği bir kediyi al bak. ben şahsen öyle yaptım ve kedimi bulduğumda göbeği duruyordu daha.tadı bir başka oluyo onun annesi gibi oluyosun bi ayrı seviyosun.tavsiyem o kadar para verip cinsi kıymetli kedi alacağına sahipsiz bir sokak kedisi bakman!

ccan`a kesinlikle katılıyorum. Alacaksan sokak kedisi al. Dışarda bakıma muhtaç o kadar fazla hayvan var ki. Tabi birde PetShoplarda uygunsuz şartlarda bakılan hayvanlar var bu konuya hiç girmek istemiyorum. Ama Kedi başka birşey... Kesinlikle al..

img

sobe

16 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bir veterinerden aldım ücretsiz olarak ama tabii sokaktanda bir yavru bulup bakabilirsin ama petshoptan alıpta onlara para kazandırma bence bazı insanlar internetten yada veterinerlerden ücretsiz kedi bulup petshoplara satıyor nefret ediyorum o yerlerden

img

ergin478

16 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

etrafta bir okşayışa muhtaç kışı titreyerek geçirecek o kadar çok kedi var ki, anneleri tam terkettiği sırada çok zorlanıyorlar sokaklarda... lütfen onlardan birini al mümkünse en muhtaç olanını...

img

lucifer86

16 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kesinlikle sokak kedisi al bence. hem o sokaktaki pisilerin bir eve ihtiyacı var hem de sokak kedileri cins kedilerden çok daha sağlıklı ve dirençli oluyorlar. cins kediler bir nevi akraba evliliği bu yüzden fazla güçlü olmuyorlar. ben iran kedisi almak yerine ki bir tanıdığım ücretsiz vericekti, sokak kedisi aldım ve hiç bir zamanda pişman olmadım :)

img

oleander

16 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ