Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

ÇOK ACİL YARDIM!(INSANLIK AYIBI)

Arkadaşlar ben İstanbul Avcılarda oturuyorum.Burası sahile çok yakın biryer ve her çatıda bir martı ailesi yaşıyor.bende 5. katta oturuyorum hemen karşımdaki apartmanın çatısında bir martı ailesi var.bu martı aylar önce 3 yumurta yumurtladı.Ve onlalrın bugüne gelene kadar her yaptıklarını inceledim.artık hepsi uçmayı öğrendi.uçmayı öğreneli 2 hafta oldu. Şimdi olaya giriyorum. Kısa süre önce bir tane yavru martının halsiz olduğunu gördüm.kötü durumdaydı.daha sonra topalladığını gördüm ve birde baktımki insan olmayan serseriler yavru martının ayaklarını kancalı misina ile birbirine bağlamışlar.Martı ayakta duramıyor.annesi martıları beslemeye geldiğinde yürüyemediği için ona yemek kalmıyor.Çok kötü durumda çok üzülüyorum.Bana yardım edebilecek varmı martı şu an yaşıyor fakat 1 hafta daha yaşayamaz.Çatı sürekli yaşadıkları alan.Eğer yardımım olur gelip onun ayağındaki misinaları kurtarmam için yardım edebilecek bir HAYVANSEVER varsa lütfen buraya mesaj atsın.Istanbu Avcılar IHKIB lisesinin önünde oturuyorum.acil yardım gerek

img

tanereshma

16 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum adıyamandayım inan orda olsam kesinlikle gelirdim.beni dinlersen kendi imkanlarınla hallet eğer misinayı çözersen anne baba besler merak etme.herkes senin kadar duyarlı olamaz.saygılar

img

barancan20

16 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ