Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

kedinize günlük ücretle bakıcılık yapılır..

istanbul nişantaşında ikamet ediyorum.bir erkek kedim var(chincilla)eğer tatile gitmeyi planlıyor ve kedimi nereye bırakıcam diye düşünüyorsanız kedinize kendi evimde bakabilirim..

img

derin888

17 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, öncelikle günlük bakım ücretini öğrenebilir miyim? bi de kulağa biraz garip gelecek belki ama ben yüksek lisans için yurt dışına gideceğim ve şu an ailemin yanında kalan (daha önce benimle kalıyodu) kedime minimum 1 max. 2 sene bakmak isteyebilecek -zor biliyorum- birilerini arıyorum.. çevremde herkese sordum ama sonuç ortada.. her ay kum ve mamasını temin edebilir ailem ama malesef sağlık sorunları sebebiyle devamlı bakamıyolar. yazdım. biliyorum çok umut yok ama belki bir fikir çıkar diye.

img

stubborn

16 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

stubborn ilk önce kedini yaşını ve cinsini öğrenebilirmiyim birde nerde oturuyorsunuz şehir olarak

img

kelebekli_kedi

16 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tekrar merhaba, bazı nedenlerden ancak şimdi yazabiliorum.. kedim dişi (ameliyatlı), 4 yaşında, tekir. (bi arkadaşımın kedisi bi kaç tane doğurmuştu, ben de telefonda renklerini sorup tamamen şansa bi tanesini seçmiştim. iyi ki de böyle olmuş..uysal, oyun seven ve söz dinleyen bir kedi Çıtır) İstanbul`da oturuyoruz.. ben bi kaç ay içinde gidiyor olacağım.. durumuysa daha önce yazmıştım..

img

stubborn

16 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ