Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

sürüngen dostlarıyla tanışmak

selamlar ben fatih siteyi uzun süre önce keşfetmeme rağmen uzun bir süredir de uğrayamıyordum. amacım sitede de denk geldiğim sürüngenler hakkında bilgi sahibi insanlarla, bu canlılarla yeni tanışan benim gibi kişilerin tanışıp bilgilerini paylaşmak, dostluk ve sıkı ilişkiler kurararak bir grup oluşturmak için sitenin profesyonel olarak sürüngenlerle ilişkili olan üyelerini öncü olmaya davet etmektir. ben yıllar önce yerli ırk bir su yılanı satın almıştım ve 8 ay içerisinde hem benden hemde doğada yetişmiş bir canlı olmasını göz ardı etmemden dolayı yaşamı son bulmuştu. bunun ahlaki değerleri hakkında da o dönem de en ufak bir fikrim yoktu. ben ve benim gibi pek çok kişininde bu tür konularda yetersiz olduğunun farkındayım. umarım sitede ki uzman arkadaşlarla birebir tanışıp bu canlılar hakkında pratik bilgilerede ulaşabiliriz. eskişehir ve izmirde ikamet ediyorum umarım buralardaki arkadaşlarla tanışabilirim. bir başka canlı sahip edinmeden önce o canlının yaşamıyla ilgili herşeyi bilmem ve o canlının hayatını kobay olarak kullanmamam gerektiği kanısındayım umarım ilk defa bu tür canlılara ilgi duyam arkadaşlarda bu tür düşünürler ve hiç bir canlının hayatını kobay olarak kendi kişisel zevklerimiz uğruna heder etmeyiz. msn adresim : [email protected] herkese mutlu günler

img

empricus

18 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ