Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

İzmir ve Muğla da yavru dişi TERRİER ARIYORUM

12 yıllık ev arkadaşım,dişi 1 numara tarçınımı 2 yıl önce kanser nedeniyle kaybettim. 2 muhabbet kuşum,bir su kaplumbağam ve akvaryumum maalesef kızımın yokluğunu unutturamıyor.deniz kenarında 100 mk bahçeli evimde yalnız yaşıyorum.kardeşim de ankaradaki evinde orman da bulduğu şeker adlı seter kırmasına gözü gibi bakıyor.yani ailece hayvanları çok seviyoruz ve onlara öncelikle arkadaş gözüyle bakıyoruz.yeni kızım için benden talep edeceğiniz ücreti onun ihtiyaçları için kullanmayı tercih ediyorum.umarım yaşam alanı ve sonsuz bir sevgiyle onu nasıl mutlu edebileceğimi anlatabilmişimdir. Kızımın ismi ve pek çok özel eşyasıyla veterineri bile hazır.ismi:PİNA(büyük deniz kabuğu) PİNA ya bir an önce kavuşup yaz bitmeden tuvalet eğitimini vermek istiyorum ki kışı evimizde mutlu,plaj gezilerimizde keyifli geçirelim....beni PİNA ma kavuşturacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. NOT:sadece 2 hafta muğla da olacağım.diğer zamanlar izmir/dikili/çandarlıda yaşıyorum.adresim. [email protected] 5353354045

img

adapina

16 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

neden kimse bana cevap vermiyor??? çok istiyorum bu köpüşü ben..hem de çooookk...

img

adapina

16 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ