Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

yardım

evımde besledıgım hazer yılanımın gozlerı bugulu cam gıbı oldu bıraz once farkettık sabah yoktu aldıgım yerı aradım goz damlarsı onerdı bu konuda yarıdım ede bılırmısınız 120 cm boyunda 5 aylık beyazımsı bır tabaka var sanki 0532 5273269 0216 5820327

img

voynai

18 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam ben bu konularda cok ıyı degılım ama benımde bu olay 2-3 kere basıma geldı ve bende yardım ıstemıstım gozlerdekı tabaka yılanın derı degıstırcenı gosterıyor yanı merak etcek bı durum yok!!! derıyı degıstırdıkten sonra bu durum normale donuscek sadece buaralar metabolızması bıraz yavaslıyor yanı onu cok fazla rahatsız etmessen onun ıcın daha ıyı olcak dusuncesındeyım ınsallah yardımcı olabılmısımdır zaten bu ara zamanı sanırım cunku benım ıkı yılanımında basına geldı bu durum gecen hafta saygılarımla

teşekkur ederım asuman biz dun esımle bıraz endıselendık asılergenoglunun telı vardı buralarda bır yerde o arkadası aradık o da aynı seyı soyledı ıcımızı rahatlattı bulundugu yere sert bırseyler koyucagız bırde ılık su ıle derısını yumusatıcakmısısız senın yılanların ne ler pıton mu?

img

voynai

18 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba malesef henüz piton alamadım arastırmaktayım suan bende natrix natrix cınsı ıki adet su yılanı var bır tanede oluklu kertenkele var onlara bakıyorumen kısa zamanda bır pıton alıcam ınsallah saygılarımla