Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

slm yardımcı olursanız sevinirim her kedi için gecerli

6-7 aylık dişi bir tekir kedim var mamada veriyorum yemekde bazende süt ama nedense bazen arkasında kurtcuklar düşüyor beyaz beyaz kurtlar arkasından düşüyor sanırım bir çok kişi bu sorunu yaşıyordur ne yapmam lazım hangi ilacı kullanmam lazım ilgilenirseniz memnun olurum

img

baranbey2

19 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence en kısa zamanda veterinere götürün!çünkü kedilerin ve aynı şekilde tüm hayvanların hastalıkları insanlara da bulaşabiliyor ve çok tehlikeli haberlerde de çıktı bu akşam!veterinere götürün!

bencede en yakın zamanda bir veterinere başvursan iyi edersin. çoğu aşıları yapıldı mı?

img

pnkct

16 yıl 10 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Parazit tedavisi başladı mı?? Bizimkide döküyordu..Aşı,şurup en sonunda hap ..ama hapı çok zor verdik hata veremedik

img

pufisever

16 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam baranbey Kedilere süt verilmesi ile ilgili bir sitede enteresan bir yazı gördüm. bir bak istersen http://www.petkulup.com/content/view/24/1/

img

masteryoda

16 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evde bakılan her hayvanın sürekli veteriner kontrolünde olması gerekir.Kediniz de sanırım iç parazitini döküyor.Eğer kedinizi bir veterinere götürürseniz parazit aşısını ve diğerlerini olur bu da sizin ve kediniz için çok daha sağlıklı olur..

img

şilacık

19 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sılacık evet kedimin bütün aşılarını yaptırdım inan bir saglık karnesi bile var evimizde ilkkez kedi beslediğimizden oluyor. benim istediğim böyle bir hastalıkla karşılaşan varsa ne tür ilaç tedavisi yaptığı yinede verdiğiniz bilgiler için sizlere minnettarım teşekkürler

img

baranbey2

19 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanırım aşı yaptırman en iyisi. benim kedimde olduğunda parazit ilacı kullanmıştık ama işe yaramadı yani yeteri kadar etkili olmadı. sonunda parazit aşısı yaptırdık

img

oleander

16 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ