Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

balık arıyorum

benim 100 litrelik bir akvaryumum var şöyle bakımı kolay ama birbiriyle uyumlu değişik türden balık istiyorum satan veya tanıdığı bir akvaryumcusu olan varsa cevap yazın

img

tiger084

16 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bursadaysan yardımcı olabilirim benim balıklarım var

img

cooolling

16 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende ciklet var 6 yunus 5 imparator 2 zebra yer ank istersen msn ekle [email protected]

img

brt_berat

16 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

saolun beyler istanbuldayım istanbulda tanıdığınız varsa benim için daha iyi olur

img

tiger084

ÖZEL MESAJ

istanbul anadolu yakasındayım 50 tane yawru zebram war istersen gusel balıklardır

img

keremmm

16 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya ben aslında sarı prenses ve yunus arıyorum eğer varsa ya da tanıdığın varsa çok memnun olurum ama ilgin için saol

img

tiger084

ÖZEL MESAJ

ya ben aslında sarı prenses ve yunus arıyorum varsa sende veya tanıdığın çok memnun olurum ama ilgin için saol

img

tiger084

ÖZEL MESAJ

saol ama ben sarı prenses ve yunus arıyorum ama tanıdığın varsa ya da sen de varsa 5-6 tane alabilirim yoksa da önemli değil ilgin için saol

img

tiger084

ÖZEL MESAJ

Bende snow sarı paslı yunus yavruları var 3-4cm arası 50 adedini 100 YTL ye gönderebilirim istanbula masraflar bana ait olmak üzere. igilenirsen istediğin adetleri bildir tel:05336378971

img

hepsimievcil

16 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş saol ama ben çok uzun zaman oldu bekleyeli o yüzden balık aldım yine de ilgin için saol

img

tiger084

ÖZEL MESAJ