Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

ön siparişle satılık papagan yavruları

2 aylık yavrulardan istenilenler ön siparişle teslim... sadece 10 tane... ,istediğini< gibi eğitin Congo african greys 200 Euros -Solomons island eclectus 225 Euro -Palm cockatoos 200 Euro -Umbrela cockatoos 250 Euro -Black palm cockatoos 275 Euro -Moluccan cockatoos 275 Euro -Goffin cockatoos 275 Euro -Hyacinth macaws 350 Euro -Greenwing macaws 350 Euro -Blue & gold macaw 350 Euro -Eclectus 350 Euro [email protected]

img

parrotbreeder

16 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

siparişle demisşiniz ben jakoyla ilgileniyorum bileziklimi

img

vigor

16 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba yeriniz nerede ben istanbuldayım .. burda benımde ılanım vardı. kanaryaları papaganla degısmek ıstıyorum dıye ... ama degısmek ıstemezsenız paraylada alabılırım.. kakadu veya gri jako dusunuyorum . telefonum 0535 424 58 98.... [email protected] ...lutfen goruselim...

img

bzmoto

16 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İLETİŞİM KURARSAK BEN MACAW VE JAKO ALMAK İSTİYORUM MSN ADRESİM [email protected]

img

astrazeneca

16 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar bu ılan kesınlıkle yalan.helekı sumbul ara ve palm kakadunun fıyatları 350 euro gıbı komık bır rakamla gosterılmıs.boyle bır sey yok bence ınanmayın.sakın tanımadıgınız kısılere papagan almadan once paranızı yollamayın

img

nokilta

17 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilk parti için siparişler alındı...

img

parrotbreeder

ÖZEL MESAJ

slm bende joko istiyorum nasıl görüşecez [email protected] beni eklersen görüşürüz yada 05426020008 burdanda ulaşa bilirsin kesin alıcım

img

sinan_09

16 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hyacinth macaws 350 Euro bu türü bulamazsınki bu paraya satasın ya yapmayın arkadaslar hic inandırıcı diil ama saf cok aramısda

img

umit007

ÖZEL MESAJ

not:ön sipariş için kimseden para talep edilmemiştir.inanmak istemeyenlere de bir iddiamız yok. saygılar

img

parrotbreeder

ÖZEL MESAJ

parrotbreeder arkadasım bız senın nasıl ınsan oldugunu bılıyoruz bosver sen...her agızdan bırseyler cıkar sen yoluna devam et

img

hkilic842

16 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ