Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

green tree python

yılan beslemek istiosaniz tavsiyem green tree python yemek derdi yok ayda bir hamster yalniz turkiyede yok disardan getirtmeniz gerekio iii sanslar

resmini sizin evcillerinize koydum kırmizi olan benim green tree pythonum buyume asamasi

mercan bu çok ilginç bir durum tree pitonların renk değiştirmesi yani.Yılanının latince adını yazabilirmisin( morelia viridis değil sanırım)İlk kez karşılaştım bu renk değiştirme olayıyla hemde bu kadar kısa sürede, sen kısa zaman önce aldın yılanı sanırım.Latince adını yazarsan çok sevinirim.

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yok yaklasik 2 seneden beri bende degistirmeye nie cok sasirdin normal olan bu diilmi benim gorduklerimin hepsi ole yavruyken kırmızı ama en son resimdeki daga acik renk cekimden ole

asilergenoglu morelia viridis latince ismi

Mercan renk değiştirmeye şaşırdım çünkü bunu ilk kez duydum.Zira benim çalıştığım şirketlerde renklere göre fiyat belirlenmiştir ve kırmızı olan en pahalı olanlardandır.Yani renk değiştirme sanırım onlarda yok.Şaşırmam bu yüzden.Saol verdiğin bilgi için.

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

wala bende kırmızı die istedim ama somra yesile dondugunu ogrenince eyyvallah dedim kucukken kırmızı buyuyunce yesil oluolar dediler ama gayet ii memnunum

ayrıca kırmızı sarı renkte olanlar daga pagali dimi buda cok aptalca yani renklere gore fiat koyuyolar heryerde bole sonucta green tree python kucukken belki kırmizı belki sari belli olmuo ama buıyudugunde yesil kelebek gibi tırtıl ve kelebek bak onu sor sorustur bul bıyerden aslinda bilmen gerekio bu olayı orda calistıgına gore nese heralde bilgi vermisimdir sana iii calismalar

yılan alcaklara sesleniorum bulabilirseniz alin ve besleyin yılan budur benden size tavsiye beslemesini size gosteririm cunku diger yılan turleri gibi cok kolay degil cok sitresli hayvanlar ve ole elinize alip sevemiosunuz GREEN TREE PYTHON (yesil agac pitonu)

ben bır akvaryumhzırlıyorum toprakkum taşlar ve akıntılı sudan olusan 85x50x50 cm olculerınde buna uygun fıyatı cüzi olan ve beleme sorunu olmuyan elıme alabılecegım bır tur ve temın edebılecegım bır yer bılıyormusunuz?

img

menecer

18 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ