Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

İst / ÇOK ÖNEMLİ ! Toplanan YAVRU kediler..Yine Beşiktaş :((

Beşiktaş`ta yaşayan bir arkadaşıma şöyle bir haber gelmiş.. O da ilgilendiğimi bildiği için bana söyledi az önce.. Yıkılan bir bina içinde çok sayıda anne kedi ve yavru varmış.. Ekipler toplamaya gelmişler ve anne kedilerin hepsi kaçmış.. ÇOK sayıda bebek,yavru kedi toplanıp Rehabilitasyon Merkezi`ne götürülmüş..Bunların içinde özel bakım gerektirenler de varmış.. Yakın olanlar bu merkeze uğrayıp işin doğruluğunu araştırabilirler mi? Bilenler orada bu bebeklerin fazla yaşayamayacağını tahmin ederler diye düşünüyorum.. Fazla zaman geçmeden yavrucakları oradan nasıl kurtarabiliriz ?Özel bakım isteyen bebekler yaşayamazlar.. Fazla zaman geçmeden.. Rehabilitasyon Merkezi Mustafa İzzet Efendi Sk-Ortaköy 212- 274 63 64

img

joya

18 yıl 3 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Haklısınız bedenen sağlam olsalar bile bebekliklerinde yeterince anne sütü içemeyen kediler sağlıklı olamaz ve çok yaşayamaz. İnşallah o kediler anne sütünden kesilmiştir. Aslında mevsim itibari ile kesilmiş olmaları lazım diye düşünüyorum. O kedileri toplama emri veren zihniyet bunu bilmiyormu acaba bunların veterinerleri yokmudur. Hem kedilerin ne zararı var neden toplanıyorlar. Alt alta üst üste atarlar şimdi bir odaya , bakıyoruz derler. Beşiktaş belediyesine yakıştıramadım

img

frozen

18 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ