Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

BEYAZ ZEBRA VE YAVRULARI OFFF OF!

ARKADAŞLAR.. BENDE BİR ÇİFT BEYZ ZEBRA VAR.. HER İKİ AYDA BİR YAVRULUYORLAR ARTIK BALIKLARI KOYACAK YER DE KALMADI.. ÇOĞUNU VERDİM.. YAVRULAR BOY BOY OLDUĞUNDAN BİRBİRLERİNE SALDIRIYORLAR .. BENDE YANYANA KOYAMIYORUM.. BUNLARDAN BENİ KURTARACAK BİRİ VAR MI ? SANIRIM ŞİMDİLİK 60 CİVARI YAVRU VAR. ANNE BABA İLE BERABER VERMEK İSTİYORUM.. HANİ ADINI KOYALIM DİYECEK OLURSAK 30 MİLYON DA FİYATINA DİYELİM.. SONRASI ALLAH KOLAYLIK VERSİ SİZE :) ASLINDA ÇOK ZEVKLİ ONLARI İZLEMEK AMA SALDIRGAN BALIKLAR BİR ARADA OLMUYOR.. NEYSE MESAJLARINIZI BEKLİYORUM... BEN KADIKÖY / GÖZTEPE DEYİM.. (İSTANBUL)

img

nocommentary

16 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sadece anne ve babayı nekadara veriyosun

img

keremmm

16 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BU BALIKLARIN ÇOK ÜREDİKLERİNDEN PARA ETMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜRSEK ANNE VE BABA DIŞARIDA 4 VEYA 5 MİLYON. BU PARALARA İHTİYACIM OLDUĞUNDAN DEĞİL TOPTAN KURTULMAK İSTEDİĞİMDEN VERİYORUM... BEN İSTEDİĞİMDE KİMSE PARASIZ BİRŞEY VERMİYOR.. HEPSİNE BİRDEN KOYDUĞUM ÜCRET BELLİ...O DA, BALIKLARINDA BİR DEĞERLERİ OLDUĞU İÇİNDİR. KISACASI ``SATIŞIMIZ TOPTANDIR`` :))

img

nocommentary

16 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum goruselim pazartesi gunu belki alirim anlasirsak anlasma para konusunda degil dedigin miktar uygun aslinda benim derdim bir birleri arasindaki husumet herneyse pazartesi goruselim olur mu bu benim cebim ararsan konusuruz 0535 412 12 70

img

kargaci79

16 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaş ben izmiteen ramazan balıklara kaç ytl istiyon yavrularyla beraber

img

kuşçuramço

17 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben hepsine talibim lütfen beri arayın 0535 735 0251 mehmet

img

fotomemo34

16 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende isterseniz var zebra eş durmadan yavruluyorlar siyah beyaz da var beyazda var ama bunlar cok yavru yapıyorlar. http://img70.imageshack.us/img70/7800/fotoraf0018wm4.jpg buda 3 günü dükkanda full zebra var 3 gunu yuva tuttular suan yumurtaları var.ama beslenecek bence en guzel balık yanı az balık besleyen için durmadan doguruyo onlara bakması felan zevkli.

img

sirwom3ns

16 yıl 3 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben yavruları alırım 05443791859

slm hocam ben senin bütün balıklarını alabilirim iletişim için numaram 05056055465 damızlık beyaz zebra çiftleri alınır uygun fiyata satmak isteyen arayabilir

img

ulas55

14 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kardeş yavrularınızın hepsini alabilirim. hepsinin fiyatı nedir

img

kabalhat

13 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ