Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEĞİMİN CİNSİ (resimli)

arkadaşlar köğeğimin cinsi türü hakkında bilgi verirseniz çok mutlu olurum http://img530.imageshack.us/img530/7971/ddfe8.png

Bu köpekten bir kere beslemeye çalışmıştım ama başaramadım.Bu arada köpeği nerden aldığını yazmamışsın ama bir çıftlik yada bahçesi olun bir kişiden aldıysa bu bir alman kurdu ile labrador melezi.Çünkü bu yavrudan beslemeye çalıştım ve adım gibi eminim.Ama bir petshop`tan safkan olarak aldıysan yorum yok.Benim yapabileceğim bukadar bye bye

pitbul ve mastıf melezi bu bebiş yani bi pitbulla bi mastıfın çifleşmesinden gelmiş süper bicins olmuş ya allah bağışlasın 41 kere maşallah nazar boncuğu as bence:D

img

gothic

16 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm. kardeşim köpeğinin tüyleri resimden görüldüğü kadarıyla bir pitbulla göre uzun gibi eyer yannış görmüşsem köpeğin kesinlikle bir pitbull gördüğüm gibi birazcık uzunsa tüyleri pitbull kırması ve kesinlikle pitbull kanını fazla taşıyan bir köpek yani kırma bile olsa %80i pitbull bu köpeğin, ama büyük olasılıkla amerikan pitbull vede güzel koca kafa bişii olucak bu pit, valla ben 15 yıldır pitbull besliom yanıldığımı sanmıom maşallah güzel bir köpek ömrü uzun olsun........

img

evcildostu1

16 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ