Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

arkın kuş cenneti`nden SAKIN ALMAYIN!!!!

Arkadaşlar,bana hastalıklı hayvan yolladılar ve kuşumuz maalesef 4 günde öldü siz siz olun buradan kuş almayın! Öldükten sonraki tavırları kuşların bol olduğu yerde kalmaktandır çok pişkinceydi. Olsunn size yenisi yollarım dediler ama yenisi için de bir sultan papağanının parasını istediler.Ayrıca size fatura göndereceklerdir, faturayı aldığınız ücretten kesmiyorlar.Ayrıca tel. açıp sonra yüzünüze kapatırlar. Bu dediklerim yalansa günahı benim boynumadır. Yazıklar olsun! Kuş sevgisinden noksan işi ticarete dökmüş bu insanlara! Oradan kuş alarak siz de böyle insanların piyasada yaşamasına izin vermeyin! Bu dünyanın bir de ahiri var...!

img

nereus

16 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim ilk önce kuşun öldügü için üzüldüm.. ama öncelikle sana şunu söylemeliyimki bu işler canlı işi dünyada hiçbir canlının garantisi olmaz demi bunu sende biliyorsun..yani demek istedigim ne senin nede benim yarına sag çıkacagımız belli degil canın sagolsun kısmetindendir ölecegi varmış ölmüş saglık olsun kendini üzme lütfen aarkın kuş cennetinden bir daha irtibata geç ve onlardan konuş belki bu sEfer sana biraz indirimli fiyatta sayarlar umarım ..saygılarımla(ABDULLAH _ _ _ _ _)

img

abdullahh

16 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

kadilla

18 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ