Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

Tarantula Beslemek

Arkadaslar forumlari topicleri okudum ve farkettim ki bu ise girisenlerin yüzde doksandokuzu hicbir bilgi sahibi degiller. Bu hayvanlar ne yer ne icer nasil büyür nasil cogalir vs. Bu konuda bilgi sahibi olmak siteyenlerin sorularini cevaplandirmaya hazirim. Lütfen millete hava atmak icin bu güzel canlilari satin alip 3-4 ay icinde, bakamadiginizdan dolayi ölmelerine izin vermeyin ve bu hayvanlari fahis fiyatlara satanlara firsat vermeyin.

selam ben tarantula almak istiyorum.nerden alabilirim gerçekten almak istiyorum.nasıl besleneceği hakkında bilgi yazarsan sevinirim. [email protected]

img

alpertunga

18 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bakılamayacak hayvanın alınması sırf örümcekler için değil tüm türler için geçerli tabii. Bende bilgi sahibi olmak isterim , buraya gerekli bilgileri yazarsan sevinirim.

img

just717067

20 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben almak istiyorum ve araştırıyorum,besleyen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Yabancı sitelerden takip etmeye çalışıyorum,yerli siteler ve forumlar varmı? Satmak isteyen arkadaşlar var ise [email protected] mesajlarınızı bekliyorum.

img

keremcumali

19 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

keremcumali, benle [email protected] dan irtibata gecebilirsin. Ayin 13.de türkiyeye gelecek bir arkadasim var belki yardimci olabilir.

ben tarantula beslemek istiyorum ama fazla bilgim yok yardımcı olursan sevinirim [email protected]

img

kral84

18 yıl 10 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM BEN DE BİTANE ALCAM AMA BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİM BİDE ÇOK PAHALI BİŞE DEĞİL DIMI ÖĞRENCİYİM FAZLA PARA VEREMEM BANA NE YERLER NASI BESLENİRLER YARDIMCI OLURMUSUN LÜTFEEEENNN. [email protected]. ÇOK SAĞOL DOSTUM

slm moblaw34 bnm size bir sorum var bn çok küçük yaşımdan beri tarantula ve sürüngenlerle ilgileniyorum. bir cobalt blue ya da white striped birdeater almak istiyorum fakat internet üzerinden türkiye ye göndermiyorlar ben de bir araştırma yaptım (türkiyeden almak için) fakat dediğiniz gibi çok fahiş fiyatlar verildi bilgi almak için bana ulaşın yazmışsınız dediğim gibi cobalt blue ya da white striped birdeater arıyorum bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkürler... tel:0536 712 87 00 (orsa) e-mail:[email protected]

img

or_c

18 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

150 ytl ye akwaryumla birlikte weriyorm kargo benden adresim beni7bitirdi__@hot...

img

pltezg

17 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ