Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

YUNUS VEYA ICEMAN

arkadaşlar kuracağım kolonilere damızlık ice manler ve yunuslar arıyorum.elinizde kaç adet olduğunu ve fiyatları yazarsanız sevinirim.ankara dışı balık alımı yapmıyorum....

img

rita3

19 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şu an bende damızlığı yakın 1 erkek 1 dişi var.ayrıca 4-5 cm civarı 2 tane erkek var fiyatı sen [email protected] a mail atarsan sevinirim.iyi günler...

img

musab

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankarada iseniz elimde bir çift ice man var. size 10 milyona satabilirim. Satmamın nedeni onlardan bir çok kez yavru aldım yavruları akvuryuma atacağım ve yavrulara zarar gelsin istemiyorum şu an elimde 2 yavruluk var ve içlerinde 30''ar ice man yavrularım var.diğer yavruları ise ben bakımları annye bıraktım baba hepsini yedi. Bu 60 yavruya bişey olmasın diye size elimdeki çifti 10 milyona satarım.MSN''im [email protected] öğlen saat ikide beni orda bulabilirsiniz. İyi günler. bu arada satışı kızılay meşrutiyet caddesinden yaparım. MSN''leşirsek ayrıntıları anlatırım yarın . İyi günler.

img

kemal128

19 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MSN adresim [email protected] ilk mesajda o yu unutmuşum. MSNniniz yoksa sorun değil. bu forumdan iletişim kurabiliriz. gene yarın saat ikide daha doğrusu hergün saat ikide

img

kemal128

19 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde dışarıya vaerdiğim kardeşleri yavru almış 3 erkek 5 dişi yunus var.. biri yumurta aldı ama 3 gün tuttu.. anlaşırsak size verebilirim.. mail: [email protected]

img

aliyunus

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1tane 11cmlık erkek yunus var 2tanede erkegı 7cmlık dısısı 5cmlık ıceman var ıstersen [email protected]

img

ba2han

19 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

muhteşem saf ırk yunuslar mavi beneksiz küçük boylarda bile kafa yapmış durumda damızlık yapacaksanız görmenizi tavsiye ederim 0 533 479 50 49 zafer

img

zaferozbas

17 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bizim istediğin özelliklerde cikletler var satıyoruz prenses yunus damızlık yer ankara kçören mail adresim düşünürsen [email protected]

img

serdar1903

17 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde toplam 100 adet 10-15 cm: aycimen,kırmızı prenses,sarı prenses mevcut istersen adedini 10 ytl`den veririm.tel:312-3349943

img

çetinöz

17 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ