Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

köpeğimin cinsinden emin olamıyorum yardım!!!(RESİMLİ)

arkadaşlar köpeiğimin cinsini söyleyebilirmisiniz tam emin olamıyorum pitbulmu kırmamı diye bide pitbulsa ne zaman kulaklarını kestirmeliyim şuan 2 aylık köpeğim

http://img232.imageshack.us/img232/3323/11112007192jh5.jpg

arkadaşım 1. resim koymamışsın 2.köpeğin kulaklarından ne istiyosun kankamın pit`i var köpek benim sayılır okadar yakınız geldiğinde el kadar bişeydi ben müsait olduğumdan aşılarına hastalıklarına hep ben koştum ben büyüttüm arkadaşım kulaklarını kestirmem için veterinere yolladı çok zor ikna etti 1 hafta ikna için uğraştı kazandı vete götürdüm 2 yıl oldu ama kendimi hala af etmedim masada onun ağlamasını duymanın bana nekadar acı vardiğini anlatamam sende köpeine ve kendine bu acıyı yaşatma ve kişisel ricam lütfen dövüştürme onlar bizim dostlarımız kendine ve köpeğine iyi bak

img

tora1

16 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğin pitbula benziyo bence ama mastiflikte var

img

bayrodolovac

16 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardes köpegınde mastıflık yok senın köpegınde eger varsa boxer kanı vardır o da dırek ya anneden babadan deyıldır yanı anne veya baba ıkısınden bırınde boxer kanı vardır yanı anne veya baba pitbull boxer melezıdır dıgerıde saf pitbulldur benım teecrübelırımden bunu söylıyebılırım

img

pius

16 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğiniz pitbull-boxer kırmasına benziyor. kulak-kuyruk kesimi sağlık problemi yüzünden zorunluluk dışında kesilmiyor.yani yadak.siz ve veteriner hakkında yasal işlem başlatılır. tavsiyem kestirmeyin. ona sormadan estetik ameliyat yaptırıyorsunuz.bence bu haksızlık.

img

linkinnur

17 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KULLAKLARINI KESME NE KESMESI SNN KULAKLARIN KESILSE MUTLU OLURMUSUN SU KUYRUK KULAK KESENLERDEN NEFRET EDIORUM

img

serkan_19

16 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kesin ama kesin boxer ve pitbull kırması ama güzel hayvan iyi bak ona kulaklarınıda sakın kesme kendinede iyi bAK köpeğede bb

img

tirex1994

16 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir resme bakarak bu yavrunun ne kırması bile olduğunu söyleyen arkadaşlar bir a.p.b.t nin pedigresi yoksa ancak ırkının genel özelliklerine bakılarak ve başka alanlardaki performanslarına bakılarak yorum yapılabilinir.Yavruyken bir bull kanı taşıyan boxer cinsini andırması normaldir çünkü oda bir bull kanı taşımaktadır.

img

blackcode

17 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

boxser çirkin çöpeklerin en yakışıklısı

img

yavuz1

16 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ