Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

Hediyem

Herkese Selamlar,

Bugün ne kuş ilanı vermek nede kuş aramak için topic açmayacağım. Hepsi evcil üyelerinin çoğunun başaramadığı veya sır gibi olan bir konuyu size anlatmaya çalışacağım. Sır gibi dedim çünkü kimse bu konuda sorulan sorulara cevap vermiyor. Neyse ben anlatmaya başlayım belki teşekkür eden olur

Öncelikle ekleyeceğimiz resmi  bir upload sitesine yüklüyoruz. Upload sitesinden alacağımız link sayesinde hepsi evcil e resim ekleme şansımız oluyor. Benim upload yaptığım site www.imageshack.us  linke tıklarsanız veya bu adresi direk int. taracınıza yazarsanız sayfa açılacaktır.

Sayfa açıldıktan sonra Browse yazan yere tıklıyoruz ve yüklemek istediğimiz resmi buluyoruz.

Resmimizi bulduktan sonra open tuşuna basıyoruz ve resmimiz upload sitesine geliyor

Ve resimdeki gibi Host it butonuna basıyoruz. Resim Yükleniyor.

Yükleme yaparken host it yerine loading yazar ve yükleme bittikten sonra karşımıza yüklediğimiz resim çıkar.

Upload sitesine yükleme işlemimiz bitti. Sırada hepsi evcilde ekleyeceğimiz resim için link vermeye geldi.

imageshack sitesinde yüklememiz bittikten sonra sayfa altına iniyoruz ve direct link kısmındaki linki kopyalıyoruz

Evet linkimizide aldık. Şimdi yeni açacağımız topicte veya yazacağımız cevap kısmında bulunan Html editörü yükle butonuna basıyoruz. Buraya girmeden sadece resmin linkini verebiliriz.

Html editörü açtıktan sonra resmin linkini yapıştıracağımız resim butonuna basıyoruz

Resim kutucuğuna tıkladıktan sonra karşımıza çıkan ekrana imageshack sitesinden kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz. Linki yapıştırdığımızda ön izleme kısmında eklediğiniz resmi küçük olarak görebilirsiniz.

Tamam tuşuna basarak resmimizin yazımızın içinde görünmesini sağlarız.

Arkadaşlarım resim artık cevabınızın içinde istediğiniz kadar yükleyin gari  Bu lafı seviyorum  İnşallah bir kaç arkadaşımın işine yarar.

Herkese bol ve sağlıklı geçecek bir sezon diliyorum.

İyi günler

img

kuscuali

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok teşekkür ederiz

çok faydalı oldunuz

özellikle acıklayıcı  tam bi şekılde anlatımınız için ayrıca teşekkürler.

Biraz karışık gibi görünsede eliniz alıştığı zaman çok kolay iş. Resimleri ayarlamak biraz zaman aldı, resimlerin hepsini yüklemek 2 dakika.

Paylaşımlarınız için sizleri siteme beklerim ;)   Sitemi ziyaret etmek için tıklayınız

img

kuscuali

ÖZEL MESAJ

Selamlar Ali Abi eline, koluna sağlık. Ne gerek vardı şimdi bunlara, kim uğraşır bunlarla... :D Melek gibi adamsın valla :D Ne diyim? www.kuscuali.com

img

haydutt

17 yıl 1 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkürler (TT) Haydutt Kardeşim. Elimden geleni yapmaya çalıştım.

www.kuscuali.com herkesi beklerim

img

kuscuali

ÖZEL MESAJ

çok teşekkür ederim.gayet net i şekilde çıklamada bulunmuşsunuz.

img

yakub

16 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok çok teşekkürler ali bey! tuttuğun altın olsun!

img

msacar21

16 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ