Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Evde beslenebilecek köpek cinsleri

Ben bi tane dost istiyorum yalnız öğrenci olduğum için öyle çok dışarıya gezdirmeye çıkaramıyacağım.Acaba apartmanda beslenebilecek gibi cok havlamayan sıcakkanlı bi cins istiyorum sizin de yardımınızla bi köpek sahibi olmak istiyorum. Lütfen cevap yazın!!!

golden bul bence

img

yalcin1974

16 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pet shoplarda köpek bakıyodum pet shopun sahibinin bi goldeni vardı cok devasa bişidi bende o zaman ev ona küçük gelir bahçeli bi ev ister demiştim bizim ev 110 m2 ev küçük gelmez mi sizce? ben bide şivavaları çok beyeniyorum da bazıları küçük köpekler çok havlar diuolar şivava sizce beslenebilir mi?

şivava bence evde beslenmez çünkü enerji seviyesi tam.Vakit ayıramayacaksan alma bence.GOLDEN AL MESELA BENİM BİLDİGİM Bİ GOLDEN VAR EVDE VE ÇOK ŞİŞMAN VE AŞIRI BÜYÜK SICAK KANLIDIRLAR BEN GOLDEN İMİ KAYBETTİM NASI ÇIGLIK ÇIGLIĞA AGLADIM

img

patihavuç

16 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle boyut olarak nası bi cins istediğine karar ver büyük orta küçük, sonra kişilik olark ne tür bi cins istiyorsun ondan sonra bence ırk seç. ben boxer ı tek geçerim. apartmanda yaşıyorum 3 aydır boxerım var ve gayet sıkıntısız bi şekilde yaşıyoruz onunla.

img

tufycan

19 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ