Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

gonzales yıkanırmı? - 3.sayfa

arkadaşlar bişi sormak istiyorum gonzalesler yıkanıyormu? yıkanıyorsa bu iş nasil yapiliyor? temizlik için sadece kafes temizliği yetermi?

img

dehar

19 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim de bi gonzalesim var. arkadaşımın erkek gonzalesiyle çiftleştirmek istiyorum ama kaç yaşından itibaren çiftleştiklerini bilmiyorum . bizimkiler 3.5 aylık.aylardanda mart.çiftleşebilirlermi?

img

uxku

15 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili uxcu hamsterlar 1-1.5 veya 2aylıkkek çiftleşe bilirler daha uzun sürdüğüde olu bu hamterına bağlı ama hamsterının 3.5 aylık olduğunu yazmışsın yani çifteştire bilirsin bol şans...

img

zeynepgöktaş

15 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

GONZALESİNİ BİRAZCK DAHA BÜYÜTSEN DAHA İYİ OLUR.AMA İSTERSEN ŞİMDİDE ÇİFTLEŞTİREBİLİRSİN.BİRBİRLERİNE UYUMLU OLURLA MI BİLMEM AMA BU GONZALESİNİN SANIRIM İLK TABİ HAMİLE KALIRSA İLK KEZ DOĞURACAĞI İÇİN BİRAZ AZ DOĞURABİLİR.EĞER DOĞURURSA ERKEĞİ YANINDAN AYIR KISKANÇLIK YAPABİLİR.1 AYLIK OLANA KADAR TALAŞINI HİÇ TEMİZLEME.ANNE RAHATSIZ OLABİLİR. ARKADAŞLAR BANA NE İSTERSENİZ SORABİLİRSİNİZ HERŞEYE CEVAP VERİRİM.

img

chocolate23

14 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

chocoLate 23. .gonzaLesim beni hep ısıyor eLim yemek kokmadığı haLdee ama kafesi biraz kötü sadece yem ve suluk var ama yarın yenisini alcazda neyse. acaaba kafesini beenmediindenmi elimi ısırıyor ?? başka ne nedeni olabilir ?? :D şimdiden teşekkürler -.*

img

gonzigonzi

13 yıl 10 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar gonzalesler yıkanmaz bununla ilgili uzman tv de bi uzman açıklama yaptı izlersen yeterli olacaktır fön makinasıyla kurutmak hayvanı hasta yapabilir ...

img

rakasan

13 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hamster yıkanır yıkanmayan hamster olmaz.Ama ara sıra ölebiliyolar ama bunda sizin sucunuz yok

img

berkan41

13 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim gonzalesim öldü.. :( daha öncede bi gonzalesim vardı ölmüştü çok yemekten ölmüş olabiliceğini söylemişlerdi oyüzden bu yenisine ortalama 2-3 günde bi yem veriyodum. suyu herzaman oluyodu ve cok sağlıklıydı iki gün öncesine kadar yerinde duramıyodu gece bir baktım ölmüş neden olabilir

img

dumbabe

13 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba benim 5-6 aylık gonzalesim var . onu topuna koyup evin icinde gezdiriyorum ama eskiden o kendisi isteyip topuna giriyor ve bende onu alıp topu ile evde gezdiriyordum ama artık topuna girmek istemiyor bunun icin ne yapmalıyımYell

img

wearelol212

12 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar benim 5-6 aylık gonzalesim var o sabahları kafesinin tellerini kemiriyor bu normalmi değilse ne yapcam

img

wearelol212

12 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Guinea Pig en iyisi tamam masraflı ama kafesini kendin yaparsan 1 dişi 1 erkek alırsan  ve  biraz ilgi göstersen seni ısırmazlar bile çok iyiler sorularınızı bekliyorum 

img

LyCn

11 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ