Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

120X40x60 Akvaryum Arıyoruum.

120x40x60 ebatında bir akvaryum arıyorum. İçinde Isıtıcı,İç motor,Dış Motor,Florasan vb. iç malzemelerle beraber olacak. Uygun bir fiyat Söyleyenle Anlaşabiliriz sanırım.İstnbul/Fatih de oturuyorum.

img

turk_stallion

16 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hocam merhaba, eğer ölçülerinde esneklik payı varsa bende 150x60x40 sorunsuz akvaryumum var.. [email protected] ya da 0544 883 33 94`den ulaşabilirsin.. büyükçekmecede oturuyorum..

img

ekotoglu

16 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

msn e ekledim kardes. Oradan konuşuruz.

img

turk_stallion

16 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

120*45*60 (10 mm) alttan üstten kayıt kuşaklı - 100*40*60 (8 mm) alttan üstten kayıt kuşaklı Orjinal mas kapaklı floresanlı akvaryumlar + ikili set şeklinde akvaryumlar için özel yapılmış demir profil üzeri mdf giydirmeli dolap (içine iki adet atman dış filtreyi de almaktadır) Akvaryumları iki ayri göl balığı için de kullanabilirsiniz, birini ana tank yapıp diğerini yavru ve gelişmekte olan balıklar için kullanabilirsiniz... Satılan malzemelerin listesi şöyle: 120*45*60 kapaklı orjinal mas (grolüx çift floresanlı) 100*40*60 kapaklı orjinal mas (grolüx çift floresanlı) Atman dış filtre içi dolu ( model bilmiyorum koyu yeşil 2 sepetli) Atman dış filtre içi dolu ( model bilmiyorum koyu yeşil 3 sepetli) 130*50*90 ölçülerinde demir profil üzeri mdf giydirme dolap (sehpa) + muhtelif büyüklüklerde karışık türlerde 20-30 kg kaya ve 30kg kadar da kum hediye... Not: Akvaryumları ihtiyaç nedeni ile satmıyorum, kelepir olarak düşünüp o tür tekliflerde bulunmayınız... Parça parça olarak ilk oncelik akvaryumlar ve dolap üçlüsü bir arada satılacaktır, ancak daha sonra diğer ekipmanları tek tek satarım... Fiyat: 500 ytl.. İletisim: 0544 309 38 01

img

tarikatan

16 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş elimde 120 cm büyüklüğünde fazladan akvaryum var düşünürsen yesil.1453:Qhotmail.com (ankaradan)

img

nb

15 yıl 2 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ